Sari la conținut
Forum Roportal
Shazza

Elegant, sport sau ambele?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nus daca vestimentatia mea se incadreaza cel mai bine la eleganta .....insa nu trebuie neaparat sa fii in costume si camasi versace sau pierre cardin ca sa ai stil....o pereche aleasa de blugi si un tricou peste care tragi si o camasa mai de neam si poti iesi in evidenta prin bun gust.....imi place genul de hainde simple fara rupturi pe pantaloni sau fel de fel de modele si inscriptii pe tricouri......ci ceva care sa-mi exprime gusturile........apropo daca tot suntem la acest capitol poate ma ajuta cineva si pe mine....de curand am primit o pereche de pantaloni crem ...bej si m-am gandit sa ii asortez cu un tricou alb sau negru peste care sa trag o camasa tot alba sau neagra.....voi ce combinatie imio recomandati ?

 

 

have a nice flight

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De curand am vazut prezentarea de moda a lui JLO (bineinteles ca nu ea a fost creatoarea hainelor :good: ) si linia era ceva de gen urban/glamor. Voi ce preferati ca stil vestimentar? Credeti ca o tinuta sport poate fii eleganta? sau cele doua se bat cap in cap?

[snapbacca]29670[/snapbacca]

 

Acum depinde si de activitatile noastre

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
uitati-va pe lincaul asta, sunt cateva exemple de outfit-uri la care ma refeream

 

http://www.sopjlo.com/collections/splas....ory=collections

[snapbacca]46160[/snapbacca]

 

 

Mie imi plac... sunt dragute hainele, confortabile si vaporoase... numai bune pentru vara... :good: :good: :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi plac hainele colorate! Nu va ganditi ca sunt o sorcova (bine asortate).

Ma simt bine cand ma imbrac si elegant si sport , dar cel mai bine ma simt cand le combin. Iar piesa de rezistenta sunt blugii :Pe :oca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Credeti ca o tinuta sport poate fii eleganta? sau cele doua se bat cap in cap?

[snapbacca]29670[/snapbacca]

 

De ce sa nu fie eleganta !?...

Acum desigur, depinde putin si/unde ne aflam...

Nu poti sa mergi la nunta in treining si nici invers alergand prin parc cu catelul langa tine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×