Sari la conținut
Forum Roportal
Shazza

Elegant, sport sau ambele?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da, cum sa nu....cand seful meu apare in sacou de-ala laserv. stiu sigur ca va urma o zi grea :spiteful:

 

Eu delimitez stilurile astea doua, nu stiu de ce ca mai in tot ce fac simt nevoia sa fie clar.

 

S-ar putea sa ma vezi azi in blugi si ciufulita si maine ca luata din tablou...Stilul impune putin postura si atitudinea ... depinde cum ma simt dimineatza.Mi s-a intamplat sa imi pregatesc hainele de seara, pentru a doua zi, ca sa nu mai intarzii la serviciu insa ... dimineatza cotrobaiam altceva prin dulap :ok: ...asa ca am renuntat la obiceiul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt misto ambele stiluri, atata timp cat te simti bine in ele

da mi se pare ODIOS sa ma imbrac in pantaloni roz dc.am fundul cat casa, sa port pantofi cu toc cui dc.sunt cocosata etc. etc. numai pentru a fi in pas cu moda :P

nu imi plac oamenii carora nu le sta bine in anumite haine , dar le poarta ca sa fie la moda si ajung chiar sa fie ridicoli :nea:

si ,bineinteles, conteaza si imprejurarile 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare reinventeaza putin moda cu fiecare combinatie din garderoba proprie...important e, asa cum spunea si Iulia, sa te simti bine si eventual sa-ti stea si bine ... pentrU mine conteaza insa mult Sa ma simt bine in ceea ce port ==> sunt imbracata preponderent sport spre deliciul privirilor victorioase ale colegelor carcotase si la 4 ace :P ... asta pentru ca le eclipsesz cand vin elegant si desi imi place sa vad cum se inverzesc la fatza ... nu-mi pun mintea :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare se imbraca dupa placul lor,pt ca cred ca asta e cel mai important,sa te simti bine in ce porti..eu..de exemplu..niciodata nu sunt multumita de cum ma imbrac..tot as mai schimba ceva..si..tre sa ma scoata cu forta afara din casa!! :P :P" :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

combinatziile depinde de starea pe care o am :D :) am tendintze cateodata sa ma imbrac numai in sport , alta data doar elegant , alta data sa le combin cum mi se par mie mai interesante :dance4: ehh haine sunt mai pana la urma urmei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie una imi place combinatia, dar sa fie o combinatie reusita, nu caitsch..

a aparut asa-zisa tendinta casual, adica nici sport, nici elegant. este acceptabila, atat timp cat combinatia celor doua genuri(elegant-sport) este una reusita

parerea mea :sorry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pot s spun k prefer stilul sport, mult mai casual, cei mai importantzi fiind jeansii

 

+ nijte adidaji (preferatii mei)

aia sunt nike, nu adidas, chiar daca-i scrii adidaji

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×