Sari la conținut
Forum Roportal
Shazza

Elegant, sport sau ambele?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Haina trebuie sa iti vina extraordinar de bine si sa fie adaptata perfect situatiei pentru a te considera elegant.

O tinuta se alege in functie de varsta, moda, dar mai ales imprejurare si de ce nu, de silueta. Nu te imbraci cu "buricul" la vedere daca ai kg in plus. Ar mai fi si alte motive pentru a-ti tine buricul sub bluza, jeans sau taior!

Sport, casual, trendy sau haute-couture: toate, in functie de conditiile mentionate de catre mine aici. :tease:

Sunt total de acord. :roll: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stilul elegant se poate combina cu cel sport, dar nu in mod exagerat. eu prefer stilul sport ( si il port foarte mult ) dar imi place sa ma imbrac si elegant, trendy si imi plac unele colectii de vintage :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Elegant in mare masura si ..sport cand sunt ..undercover .. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde cat de sport este tinuta sport ... Daca este un trening cu pantofi cu toc ( Marginenu ) s-ar putea sa fuga toata lumea de tine ... Daca este vorba de blug cu o bluzita eleganta , cateva gablonturi si eventual un sacou ... de ce nu ...o poti numi tinuta cat de cat eleganta .

 

Ma imbrac elegant destul de rar , dar imi plac costumele ... Cat despre tinuta sport ...zilnic .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Blugi rupti,tricou larg si negru,rucsac in spate si niste tenisi/bocani in ce categorie se incadreaza? :blink:

Escaladarea unui versant? Sau datul la lopata? :kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×