Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Votul uninominal!

Postări Recomandate

sa revenim la importanta votului uninominal, sansele nostre, ale romanilor ca dupa acest pas sa simtim ca va fii mai bine.....

personal, nu cred. scuzati-mi opinia amara!

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A zis cineva ca acest tip de vot este cafea instant? Turnam putina apa si obtinem conditii mai bune pentru Romania, imediat?

 

Este o schimbare ce aduce cu sine probabilitatea ca, pe termen lung, alesii nostri sa fie mai responsabili si mai .. reprezentativi pentru noi. Evident, daca au pe cine reprezenta :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A zis cineva ca acest tip de vot este cafea instant? Turnam putina apa si obtinem conditii mai bune pentru Romania, imediat?

 

Este o schimbare ce aduce cu sine probabilitatea ca, pe termen lung, alesii nostri sa fie mai responsabili si mai .. reprezentativi pentru noi. Evident, daca au pe cine reprezenta :flowers:

spune-le asta celor de peste 50 ani......sa vezi ce indragit vei fii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, nu o sa avem. Astea`s vise. Si daca o sa avem, ce? Parlamentul nu e obligat sa se supuna referendumului.

Asa-i, ei au alte planuri, de vile jeep-uri si alte gainarii,dealtfel a spus bine mizeria de CRIN ANTONESCU : noi avem proiectul nostru, nu ne intereseaza ce iese la refereendum !!!!Pe astia nu-i dam jos decat cu mitraliera !!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa-i, ei au alte planuri, de vile jeep-uri si alte gainarii,dealtfel a spus bine mizeria de CRIN ANTONESCU : noi avem proiectul nostru, nu ne intereseaza ce iese la refereendum !!!!Pe astia nu-i dam jos decat cu mitraliera !!!!

 

 

Si ce punem in loc? ( de curiozitate doar )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa-i, ei au alte planuri, de vile jeep-uri si alte gainarii,dealtfel a spus bine mizeria de CRIN ANTONESCU : noi avem proiectul nostru, nu ne intereseaza ce iese la refereendum !!!!Pe astia nu-i dam jos decat cu mitraliera !!!!

 

 

 

 

E o vorba:au plecat ai nostri, vin ai nostri :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa revenim la importanta votului uninominal, sansele nostre, ale romanilor ca dupa acest pas sa simtim ca va fii mai bine.....

personal, nu cred. scuzati-mi opinia amara!

Nu e nevoie să crezi, politica nu e religie. Ideea este că unele forme de organizare sunt mai bune ca altele, iar actuala organizare din RO. este incredibil de proastă. Democraţia rom

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×