Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Toata lumea ma bate la cap cu Deep Purple si inevitabilii Zeppelins.

Nu contest valoarea lor, sunt creatori de sound-uri.

Ba zeppelinii sunt zei, ba DP.

 

Toti ar trebui sa se inchine la The One True Gods: AC/DC.

 

Daca se vor naste unii care sa le pericliteze statutul diavolilor o sa va anunt eu.

vrei sa spui ca AC/DC sunt mai mari ca Deep Purple? Ai ascultat in viata ta albume ca In Rock sau Machine Head?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tell'em, XENA.

 

n-am ce ca nu-s cunoscatoare...da'mi plac rau, sunt dinamici, ma scoala si din morti :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vrei sa spui ca AC/DC sunt mai mari ca Deep Purple? Ai ascultat in viata ta albume ca In Rock sau Machine Head?

 

domnu elf, nu da cu bata in balta!...nu poti sa compari 2 trupe ca astea si sa spui care e mai buna. sunt la categoria "monster" si au facut destula istorie sa poata sta bine mersi unii langa alti

damn! parca ati avea 15 ani :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..

asta doar pentru aducere aminte.....

mai sunt si altii,,,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
domnu elf, nu da cu bata in balta!...nu poti sa compari 2 trupe ca astea si sa spui care e mai buna. sunt la categoria "monster" si au facut destula istorie sa poata sta bine mersi unii langa alti

damn! parca ati avea 15 ani :flowers:

fiecare poate avea o ierarhie personala , in ierarhia mea personala Deep Purple > AC/DC , in ierarhia lui K0ntr0VerSy Deep Purple < AC/DC. eu doar mi-am spus parerea....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai e clar una dintre trupele mele favorite (pe langa Led Zepelin). Fan inrait al lui Angus, il prefer mai mult pe Brian decat pe Bon. Album preferat, probabil Back in Black, desi toate sunt extraordinare. Pe locul 2 as pune Highway to Hell si pe 3, cred ca Flick of the Switch.

abea astept noul album (Black Ice). Dar pana pe 20 octombrie mai e. Sper sa vina si pe la noi baietii

 

am si un blog in cazul in care mai sunt fani inraiti pe aici: -> http://acdcfandom.blogspot.com/ <-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×