Sari la conținut
Forum Roportal
Herod

Cronica concert Napalm Death in Romania

Postări Recomandate

Iata AICI cronica concertului si o serie de poze de la concertul cu Napalm Death ce a avut lor pe 25 ianuarie la Bucuresti!

PS: Va puteti inscrie pe forumul nostru pentru a putea comenta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu la concert, dar nu m-au impresionat Napalm, poate ca am venit chiar de la inceput si vreau sa zic ca revalatia concertului (pentru mine) au fost Accident, pe langa faptul c-au cantat exceptional, riffuri spectaculoase, usor de retinut, prezenta scenica extraordinara, sunet cel mai bun din acea seara, au si cantat romaneste, textele fiind super! A fost prima data cand ii vad in concert si nu-mi vine sa cred ca o asemenea trupa, care exista de vre-o 10-15 ani, dupa cum am aflat ulterior, nu este atat de cunoscuta! As dori sa aflu de la alti forumist cu experienta mai multe despre aceasta trupa! Daca n-ar fi recitalul lor - mi-ar fi parut rau de banii dati, pentru ca de la restul formatiilor, inclusiv Napalm, asteptam un show mult mai tare. Dezamagit total am fost de Protest Urban, la care n-am simtit nici un protest, fie si unul din country side. De Live in Tokyo nu putem vorbi serios - sant niste pusti, care promit de-altfel ceva, ce se va vedea in viitor! Napalm e o mare trupa, dar probabil, au expirat, si din punct de vedere muzical n-au mai miscat de la Scum incoace. Cu toate astia la un moment s-au aprins si ei , vazind atata public adunat, ei concertand in mod regulat pentru 100-150 de fani. Oricum, a fost unul dintre cele mai bune concerte de underground, la care-am fost! Bravo organizatorilor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×