Sari la conținut
Forum Roportal
cititor1

Clinica Nova Vita din Belgrad

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu despre clinica din Belgrad decat ce s-a scris in Formula-As nr 741, oct 2006. Am facut rost de un fax al clinicii 00381113564488, unde am scris diagnosticul si mi s-a raspuns ca tratamentul cu int+rib e cel corect. Ei imi sugereaza sa-l completez cu produsele lor naturiste pe care mi le-au indicat, urmand sa le cumpar din Romania la nr. de tel. mentionat in ziar. Am vorbit cu persoana de contact si un calcul sumar arata ca pretul tratamentului pe o luna ar fi fost in cazul sotului meu de aprox.700 euro. Urma sa faca o luna tratament si apoi sa trimitem iar analizele. Deocamdata nu m-am decis, dar orice informatie suplimentara o voi posta aici.

 

Mama colegei mele a fost diagnosticata cu metastaza osoasa,as dori sa stiu daca dumneavoastra ati trimis la clinica doar

diagnosticul si nu ati facut traducere din romana.Daca stiti alte tratamente de pentru acest diagnostic va rog sa-mi trimiteti si mie de veste pe e-mail arsenielena@yahoo.com.Va multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am facut xerox-ul analizelor. Acolo sunt persoane care stiu romana. Eu nu am mai luat legatura cu reprezentantul lor. Ne limitam la LIV52, ceai de armurariu, catina in amestec cu miere si regim alimentar.

Sanatate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stimate LOD,

Va multumesc din suflet. 135 era doza care o facea sotul meu cand hemograma era mai proasta, asa ca ar fi perfect. M-ar bucura sa puteti veni in tara. Nu stiu unde sunteti, in ce oras, poate reusim impreuna sa gasim un mod de transfer. Astept vesti si inca odata mii de multumiri.

Sanatate !

 

Am si eu o injectie ramasa din timpul tratamentului pentru ca nici eu nu l-am terminat, am facut doar 80 la suta si a fost deajuns!

O tin in frigider, daca va mai trebuie v-o daruiesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru toate mamicile care vor sa nasca la Nova Vita, am auzit numai lucruri bune despre aceasta maternitate. Iar mamicile din Mures care se gandesc si la recoltarea de celule stem, Stem-Health Unirea ofera cadouri speciale in "luna indragostitilor"... daca vreti sa aflati mai multe puteti sa intrati pe site-ul lor oficial: www.stem-healthunirea.ro

multa sanatate si bafta :giggle:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×