Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

am obosit din dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce sa mai lupt ca asta-i joc in doi,cand unul pleaca macar comunicarea sa ramana daca nici aia...

 

ma dau batuta !

 

ceva m-a invins ... nu stiu ce dar ... m-a invins

nu. nu te da batuta. ia doar o pauza. fi egoista. iubeste-te doar pe tine un timp. si ai sa vezi ca iti vei reveni :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cand vreau sa fiu egoista ... nu imi iese

fi pur si simplu. fa doar ce iti place, ce este in favoarea ta, daruiesteti doar tie si in timp o sa-ti treaca. si lasa gandurile care contin cuvinte negative, "nu" si altele de genu :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce sa mai lupt ca asta-i joc in doi,cand unul pleaca macar comunicarea sa ramana daca nici aia...

ma dau batuta !

ceva m-a invins ... nu stiu ce dar ... m-a invins

 

nu stiu de ce cand citesc randurile de mai sus cuvantul care imi vine in minte este maturitate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu de ce cand citesc randurile de mai sus cuvantul care imi vine in minte este maturitate

 

 

pai ... maturitate ... deja ma simteam batrana in celelalte domenii, acum si aici ??? ioooooooooooooooooooi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stii, cateodata am prefera sa nu ajungem la astfel de maturitate emotionala, pentru ca pe moment, pretul platit pare prea mare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ella, credeam ca inveti din greselile tale sau ale altora.

Asa cum mi-ai zis tu mie "capul sus " si nu uita ca cea mai importanta persoana pentru tine este...... TU ! :focus:

Hai si tu la bere "stii la ce ma refer".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ella, credeam ca inveti din greselile tale sau ale altora.

Asa cum mi-ai zis tu mie "capul sus " si nu uita ca cea mai importanta persoana pentru tine este...... TU ! :P

Hai si tu la bere "stii la ce ma refer".

 

:hi:

daca se pune asa problema nu cred ca o sa ajungi la nus'h ce satisfactii !! ~ daca iti pui in cap sa te faci pe tine fericit si multumit sau iti doresti muult un anumit lucru cu siguranta dezamagirea e muult mai mare daca nu se indeplineste !!

asa ca, dupa mine, persoanele din jurul tau ar trebui sa fie muuult mai importante pentru tine decat persoana ta fara sa astepti reciprocitate! ... in felu asta orice lucru bun din partea celorlalti te va lua prin surprindere si mod placut si .... fetelor le plac surprizele placute :doh: ... "prietenii stiu de ce" :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×