Sari la conținut
Forum Roportal
mo089

ora 3 ora demonica?

Postări Recomandate

Din cate stiu eu ora 3 dimineata mai este numita si "Ora vrajitoarelor", ora cand vrajitoarele savarsesc cele mai multe vraji, deoarece, parca, puterile lor ating apogeul la acea ora si vrajile sunt mai puternice... deci probabil ca 3 dimineata este o ora demonica... sau nu... :plane:

 

cred ca sa mai repetat chestia asta pe undeva... :shipwrecked:/ whatever... eu am patit faza asta de foarte multe ori... cand eram high :tease: doar ca eu ma trezeam la 3, 4, 5, 6 si 12 :roll:) uneori adormeam mai tarziu de 3

 

e de rau?:lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu la ora 3 sunt in plina febra intelectuala......n-am de ce sa ma plang.....oricum nu se deosebeste cu nimic de celelalte,doar sunt descendente ale timpului...... :shipwrecked: ,asa ca nu mai inventati povesti ca pana la urma tot voi aveti de suferit,frica se transmite.....daca esti slab :plane:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am avut probleme cu ora 3, ci cu ora 4 dimineata...dupa ce m-am mutat in casa noua au inceput sa mi se intample tot felul de chestii dubioase, la modul ca explodau spoturi , asa, din senin si ma trezeam, fara exceptie, in fiecare noapte la 4. se mai intampla sa mai am si cosmaruri si nah, stand singura, am avut parte d ecateva nopti naspa rau de tot: trezit la 4 dupa cosmaruri, incercam sa aprind lumina, exploda spotul.....se deschidea si se inchidea tv-ul iar cand ieseam pe holul blocului, palpaiau becurile. si in fine.....mi-a adus mama apa sfintita si am stropit in tot apartamentul si a incetat toata chestia cu trezitul la 4 & nightmares

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

brrr... :spiteful: spooky! solistry, ai dreptate! daca ti-e frica de ceva (sau sa vezi ceva - de ex - fantome :doh: :o: )si iti tot repeti asta in minte, acel ceva se va intampla! sau.. vei avea halucinatii :o: :o: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
brrr... :spiteful: spooky! solistry, ai dreptate! daca ti-e frica de ceva (sau sa vezi ceva - de ex - fantome :doh: :o: )si iti tot repeti asta in minte, acel ceva se va intampla! sau.. vei avea halucinatii :o: :o: :doh:

Tu stii mai bine :taunt: halucinatii n-am avut pentru ca am lipsa de imaginatie......si cu repetatul in minte nu tine ca de la atata repetat uit si cum ma cheama...... :o: ......inainte la ora 3 numaram oite....dar m-am plictisit....si le-am dat la lup........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu stii mai bine ;) halucinatii n-am avut pentru ca am lipsa de imaginatie......si cu repetatul in minte nu tine ca de la atata repetat uit si cum ma cheama...... :nea: ......inainte la ora 3 numaram oite....dar m-am plictisit....si le-am dat la lup........

 

eu am avut muuulte halucinatii... :D cred ca am mai spus asta pe undeva... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×