Sari la conținut
Forum Roportal
paulina.b

Ma plictisesc

Postări Recomandate

Madam' Kahila, acu' esti mata Gigi duru? Numa' ce-l admonestasi pe dom' Lupini... Cu asa manera mai spune fatuca cevasilea?!?

Sweet... ia spune, copchila, ce ti-ar placea tie sa faci? sau ce faceai inainte de a te plictisi?!?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bun...inseamna ca nu te mai plictisesti asa tare...ca stai cu noi...

 

 

Mdap :cheer:

 

 

Poti sa ii zici: "Joaca-te singura. Asa descopera copiii lumea, prin joc. Cand ai sa cresti mare si ai sa inveti sa citesti si sa scrii, o sa reusesti sa ai si alte activitati." :)

 

 

LOl? /:) ce e gresit in ce scriu ? /:)

 

 

Curiozitatea asta face parte şi din bagajul meu de...curiozităţi. ;)

 

 

Ce conteaza asta e ceva personal

 

 

de citit nu citeste, la filme nu se uita, animalelel nu-i plac, sex mai ca vrea dar n-ar mai vrea, virgina nu stie daca mai e !

 

clar ! isi bate joc de noi intr-un mod grosolan :flowers:

 

fatuca ... matale esti bin laden deghizat care incearca sa destabilizeze roportalu` ! :jester:

 

 

LoL nu sunt si paris hilton?

 

 

M a intreb daca nu cumva te urasti si pe tine....care sa fie motivul? :crazy:

 

 

Nu nu ma urasc n-am de ce 8-|

 

 

Madam' Kahila, acu' esti mata Gigi duru? Numa' ce-l admonestasi pe dom' Lupini... Cu asa manera mai spune fatuca cevasilea?!?

Sweet... ia spune, copchila, ce ti-ar placea tie sa faci? sau ce faceai inainte de a te plictisi?!?

 

 

 

1.Nu sunt copila am deja 18 ani

2.Prietenul imi ocupa cam tot timpul dar acum pe mess afara ma plictisesc chiar si cu prietenele :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1.Nu sunt copila am deja 18 ani

2.Prietenul imi ocupa cam tot timpul dar acum pe mess afara ma plictisesc chiar si cu prietenele ;)

 

Mdea....poti sa dai cu aspiratorul.... :) ...lustruiesti un pic pc-ul....de-astea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oh dah hooby-ul meu cititul =))

Am inteles ironia. Asa ma gandeam si eu,ca nu prea te impaci cu scoala.Pardon,cititu'.Sau ma rog,ambele.Ca atare,nu e de mirare ca te plictisesti.

Plictiseala placuta in continuare! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am inteles ironia. Asa ma gandeam si eu,ca nu prea te impaci cu scoala.Pardon,cititu'.Sau ma rog,ambele.Ca atare,nu e de mirare ca te plictisesti.

Plictiseala placuta in continuare! :)

 

de ce esti rea andruto ? nu e obligatoriu ca la toti sa ne placa scoala, cititu si lucruri d`astea ...

e nevoie si de sclavi pe plantatie ;)

si nu e de condamnat o asemenea atitudine ... tanara la 18 ani sa se plictiseasca ... sta pe mess cu fetele, mai tot timpul cu prietenu` ... varsta, tineretea ... trece :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce esti rea andruto ? nu e obligatoriu ca la toti sa ne placa scoala, cititu si lucruri d`astea ...

e nevoie si de sclavi pe plantatie :)

si nu e de condamnat o asemenea atitudine ... tanara la 18 ani sa se plictiseasca ... sta pe mess cu fetele, mai tot timpul cu prietenu` ... varsta, tineretea ... trece ;)

Bai,la asta eu nu m-as fi gandit... da' ai dreptate,uite,ai pus problema intr-o maniera asa optimista,ca-s gata ,gata sa-i inteleg situatia :flowers:

A recunoscut singura ca scoala nu-i punctu' ei forte,da' stii de ce-s rea mai departe? Ca peste fro cativa ani,cand s-o duce sa se-angajeze (plictiseala ,plictiseala,da' tigari canci,mancare canci,ajutor parinti canci),va avea pretentii de mare doamna...las' ca le stiu io pe-astea...din cauza tolerantei noastre,80% se duc pe plantatii si doar 20% raman in birouri.Da' in fine,ce stiu io?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai nu stii !

ea va stii sa dea din fund, sa clipeasca din "pleoapele date cu max factor" - (sursa K) si-ti va lua tie postu pentru care te-ai zbatut facand ore suplimentare si tot felu de munci :)

Nu mi-am facut niciodata probleme ca una ca asta imi va lua mie postu'. Cand o sa ajung la astfel de griji,deja-s o ratata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×