Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Aici se spune in romana cum ai invatat limba engleza ??? :(

 

:cry:

 

:crazy: well done .....keep learning :doh:

 

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

I suggest that after you have accomplished your task of talking romanian on the english forum about how and/or where you've learned english :cry: - you go back to the romanian section and start bothering everyone in english :crazy:

 

It's just fair, is it not ? :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai exact care este problema ta, Saha? :wizard:

Majoritatea celor care au postat pe topic postează şi pe restul subiectelor din arie, n-ai zice că sunt necunoscători. Locul ăsta e un fel de remember al primelor zile, dacă vrei :crazy: C

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-a placut mereu . De mica am visat sa ajung in state . eram in generala cand ma uitam la Miami Vice . Si tot spuneam ca voi ajunge si eu intr-o zi acolo . in Florida . tot ce e posibil , am o prietena tocmai acolo .

In clasa a 8 -a vorbeam fluent engleza . Asta se datora profesoarei care nu vorbea cu noi romaneste deloc la ora . Apoi am intalnit diverse situatii in care trebuia sa conversez ca sa ma inteleg cu clientii de la servici . Mi-a parut rau ca nu am avut cu cine sa vorbesc in engleza in permanenta , asa am mai uitat . Acum , aici in tari straine , e foarte bine totusi ca stu engleza . Oriunde te duci in lume , te poti descurca cu asta .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×