Sari la conținut
Forum Roportal
qusay

de ce stam cu partenerii nostri desi uneori....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:yahoo: :spiteful:

Dar iti place! inca!

Pai daca sunt masochista, normal. Se zice ca barbatii sunt un rau necesar. Eu nu ma mai satur de rau. Dar nici mult nu mai am..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stam cu ei deoarece nu avem certitudinea ca restul ar fi altfel. Si nu prea ai chef de cautat.

 

In realitate habar nu am de ce. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De parca ceilalti nu au tot o putza si doua maini sa munceasca ;)

 

 

 

Si tu Mire ? :crazy: :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca stiam ca pasesc asa intr-o Vale a Plangerii nu mai deschideam topicul. Sincer, speram sa va intreceti cu laude si aprecieri fie pt calitatile lor fie pt multumirea de a fi pereche. Baietii parca au fost mai indulgenti si ne-au laudat pe unde au gasit de scris. Fetelor, nu ne-am obisnuit prea mult sa ne plangem?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca stiam ca pasesc asa intr-o Vale a Plangerii nu mai deschideam topicul. Sincer, speram sa va intreceti cu laude si aprecieri fie pt calitatile lor fie pt multumirea de a fi pereche. Baietii parca au fost mai indulgenti si ne-au laudat pe unde au gasit de scris. Fetelor, nu ne-am obisnuit prea mult sa ne plangem?

 

cata dreptate ai. eu una stiu ca prin plans nu rezolv nimic, dar este un mod de a ma descarca. si ma simt foarte rau atunci cand vreau sa plang si lacrimile nu'mi curg.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici eu nu inteleg de ce! Ei bine, unii afla ca-si iubesc partenerul, altii iubesc doar situatia partenerului! E simplu, nu!?

 

Un om care-si cunoaste valoarea (daca are) nu se va plange niciodata ca "iubita" sta langa el pt. bani ...

Cand un tip super uratel si frustrat isi doreste langa el o super frumusica trebuie sa stie ca ea sta langa el pt. situatia financiara ...

Pe cand un tip dragut , carismatic , placut , nu se va plange niciodata ca iubita sta langa el pt. bani ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×