Sari la conținut
Forum Roportal
Shadowdancer

Busteni, 1-3 decembrie

Postări Recomandate

Impresiile mele...

A fost asa cum trebuia sa fie, nu m-am asteptat decat, poate, sa fim mai dezinvolti prin partile .. esentiale... :friends: Nu intru in detalii..

In afara de manifestarile de isterie... pentru care le cer scuze vecinilor de camera care in mod sigur m-au auzit cand racneam din toti bojocii... eu m-am simtit destul de bine. Conditiile de cazare au fost peste asteptari si, pe aceasta cale, vreau sa le multumesc in numele meu si cred ca nu numai, lui puiu.t si roxanei pentru eforturile depuse ca totul sa fie ok. Si a fost, inclusiv gazdele, nenea ala atata ce-a curatat dupa noi, ca mi-era si rusine... Si a facut totul cu zambetul pe buze.

Celor care o sa comenteze aparitia "bisericutelor" , o sa le zic doar atat: va asteptati cumva sa fie altcumva? Eu nu. Intotdeauna separarea se face CONSTIENT si voluntar. Si nu stiu daca a deranjat pe cineva chestia asta. Pe mine una, nu :o: Cu toate ca o sa regret mult timp de-acu incolo ca n-am apucat nici acum sa cunosc o persoana care inca mi-e tare draga.

Personal.. am ramas si cu un gust amar, si asta o zic pentru cei care au fost acolo. Am fost si extrem de dezamagita, si inca nu mi-a trecut, dar am fost si extrem de fericita ca am intalnit - sau am reintalnit - persoane care mi s-au lipit de suflet extraordinar de mult... de-a dreptul CRIPI :yes: in ce hal..

Am ramas cu o intrebare care o sa ma bantuie, daca nu primesc raspuns... CINE A BATUT IN GEAM DUP CE A PLECAT TRENU', ca nu vedeam nimic?!!!

 

Multumesc pentru cadouri!!!

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deja s-au format bisericute?? :o:

Eu n-am vazut niciuna :yes:

 

Amo...tu nu ne-ai lasat sa dormim :friends:

 

Mai lume, copchii astia au fost de toata groaza ;) , la 7 dimineata Serafu cu Andra jucau table :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mostra de buna dispozitie

suntem la..venetia....sa vina gondolieriiiii

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Amo...tu nu ne-ai lasat sa dormim :o:

da' ce-avea mama de urla asa ? :yes: (sau--dimportiva ?)

Mai lume, copchii astia au fost de toata groaza ;) , la 7 dimineata Serafu cu Andra jucau table :friends:

pe dezbracatelea ? :yes: :P

 

mostra de buna dispozitie

suntem la..venetia....sa vina gondolieriiiii

oare cine se ascunde ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci!lume!!

am ajuns acasa!!

de fapt,la munci da...in Satu Mare sunt!

eu nu am timp sa va dau detalii stiu doar ca...imi este dor de voi ;) io vreau inapoi la busteni.

Am cunoscut oameni deosebiti :o:

A fost aiurea ca.. noi am fost condusi de insasi gazda(un om deosebit,vreau sa mentionez) iar in rest,am condus noi pe toata lumea :yes:

Si Amo!!!ala era Seraphu bre,si ti'am facut noi restul cu mana,nu vazusi?

Ah..si trebuie sa spun,Andrei&Filip&Alex..niste minunatii de copii. deja imi este dor de gura lor :P

Iar acu ce pot sa spun,vreau o a 30-ia intalneala.

Pentru ca asta,m-a si dezamgit putin,dar....aia nu e chiar asa de important.

Si...Mirelo normal ca jucam Table :yes: ca trebuia sa-si ia Seraphu revansa :doh: si..oricum nu era timp de pierdut cu Somnul,cand erau atatea de povestit :)

 

:friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine ca nu ai vazut nimic, Amo!!! Ca boceam de sareau camesile de pe noi!!! :o:

 

 

CRIPIIII!!!! :flowers:

 

Revin si io cu impresii mai tarziu...nu ma pot desfasura la serviciu! :yawn:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×