Sari la conținut
Forum Roportal
Iron Raven

Lordi

Postări Recomandate

hehe.. simpatic.. imi place cum canta Lordi... Would u love a monsterman?, Who's your daddy?, My heaven is your hell.. printre preferatele mele... :o: a si desigur.. Hard Rock Hallelujah

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol2: LORDI SUNT CEI MAI TARI!!!THE KICKER ASS!!!THE BEST!!! Imi plaC TOATE melodiile lor!!In special The Children of The Night,IT SNOWS IN HELL,Not the jicest guy,HARD ROCK HALLELUJAH,desigur,EVILOVE,WYLAM 2006...etc etc :jester: AU MERITAT SA CASTIGE EUROVISIONUL!!! fratilorr...ROCK ON LORDI!

 

 

PS:SA VINA SI IN ROMANIA LORDI!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

care ma poate ajuta si pe mine cu nijte mel de la cea mai tare trupa de rock.........nu am dekt 5 :Kalmageddon, Monster Monster, Hard Rock Halelluyah, The Kids who wanna play with the dead, Magistra Nocte, Who's your daddy, would love a monsterman.......................care mai are altele in afara de astea il rog din sufletul meu sa ma contacteze e adresa mea de mess............marius_cena2007.......PLs :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cand cu aparitia de la Eurovision,da au devenit foarte cunoscuti si sincer chiar imi doream sa castige ,lucru care de altfel s-a si intamplat.

 

Am si eu cateva melodii cu ei.Is destul de tari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-am auzit de astia pana la Eurovision si atunci i-am vazut din intamplare...

exact si eu la fel si pentru mine mi se par niste maimutoi neoriginali si fara nici o scrupula

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie live-ul de la eurovizion nu mia placut dar cand am ascultat pe net au inceput sa imi placa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am aflat de ei la Eurovision dar de cand le-am procurat si toata discografia ma pot declara fan.

Dintre melodiile care mi-au placut in mod special mai amintesc "Hellbender turbulence", pe langa celel care s-au mai zis.

 

Desi au niste infatisari 'groaznice', muzica lor mi se pare mai soft, mai 'light' in comparatie cu alte trupe de un rock mai turbat.

 

Imi plac piesele lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×