Sari la conținut
Forum Roportal
danic

PubliOnline v1.2

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu cred, ci sper :) Sper sa si merite efortul.

Cat despre pozitia in google... La "publicitate gratuita" sunt pe prima pozitie, iar la "publicitate" pe a 12-a (ceea ce nu e rau).

 

Nu e rau deloc. Cred totusi ca pozitia 12 de la publicitate te ajuta mai mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt prea lungi. Ar trebui sa le fragmentezi pe mai multe pagini.

Data adaugarii: 6/3/02 - nu prea cred

Mi se pare ca te-ai abatut de la tema initiala a site-ului. Ce urmeaza retete culinare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi se pare ca te-ai abatut de la tema initiala a site-ului. Ce urmeaza retete culinare?

 

si eu sunt de acord cu roportal. te indrepti vertiginos spre un fel de portal. parerea mea este sa te ocupi sa introduci cat mai multe firme in el, pentru ca cine cauta publicitate nu este interesat de programul tv sau care este vremea la ...

 

in curand am sa-ti trimit date pentru trei firme pe care sa le introduci pe site.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... o alta problema la site este acel banner din top-ul paginilor. ai cate un banner pentru fiecare zi in parte?

incearca sa faci "tu" ceva original! in plus spatiul ala negru arata urat. incearca sa-il faci un fel de continuare a banner-ului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt prea lungi. Ar trebui sa le fragmentezi pe mai multe pagini.

Data adaugarii: 6/3/02 - nu prea cred

Mi se pare ca te-ai abatut de la tema initiala a site-ului. Ce urmeaza retete culinare?

Remarc nota de sarcasm din mesaj, dar trec peste ea :) Da, daca va trebui, o voi da si pe retete culinare... Multumit? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... o alta problema la site este acel banner din top-ul paginilor. ai cate un banner pentru fiecare zi in parte?  

incearca sa faci "tu" ceva original! in plus spatiul ala negru arata urat. incearca sa-il faci un fel de continuare a banner-ului.

Te-ai molipsit de la roportal? : ::): Spatiul ala negru, urat, va fi candva (sper) umplut cu bannere ale unor clienti... Astazi, in ton cu dispozitia voastra m-am gandit ca ar fi bine ca bannerul sa fie roz... Ce parare aveti? ::):

Astept mailul pentru inscrierea celor trei firme!

Apropo... De luni pleaca agentul publicitar pe teren... Sa vedem ce o sa iasa... Asa ca, urati-mi bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bafta si la cat mai multe firme inscrise.

Raman la parerea mea: daca vrei mai multi vizitatori realizeaza un portal si pune-ti bannerele acolo. Eventual pune si bannerele firmelor dar nu amesteca treburile. Daca nu vrei sa cumperi un domeniu fa un subdomeniu: portal.publionline.ro.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... Astazi, in ton cu dispozitia voastra m-am gandit ca ar fi bine ca bannerul sa fie roz... Ce parare aveti? ::):

Astept mailul pentru inscrierea celor trei firme!

Apropo... De luni pleaca agentul publicitar pe teren... Sa vedem ce o sa iasa... Asa ca, urati-mi bafta!

 

::): ... buna ideie cu rozul. vezi ca mie imi place roz chilot cu buline verzi neon ... ::):

 

BAFTA :!: :!: :!:

vine si mail-ul marti sau miercuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un site care in Romania nu prinde inca.

sa-ar putea ca in viitor sa aiba succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×