Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
danic

PubliOnline v1.2

Rate this topic

Recommended Posts

Continui aici, deoarece la precedentul nu se poate accesa a doua pagina.

Am inceput lucrul la modulul de wap pentru situl meu: http://wap.publionline.ro/

Pentru a vizualiza continutul apasati aici - deschide in emulator.

Nu exista deocamdata decat pagina index, pagina judetelor si pagina domeniilor.

Ma intereseaza doar cum vi se pare ideea si ce se poate face ca sa fie cat mai fiabila.

Multumesc

E plina Romania de telefoane mobile... Cred ca in curand (foarte curand!), vor incepe sa le foloseasca cu cap... Asa ca... La treaba! :)

interesanta ideie si buna. ai probat pagina pe wap? cum merge?

Mersi.

Am incercat pagina si merge bine pe telefonul meu (Siemens M55). Daca mai poate incerca cineva... Astept comentarii :)

Urmand sfaturile voastre, am inclus pe site si un formular de inscriere online. De asemenea am mai adus completari la modulul de WAP.

Ce parere aveti?

Mersi mult

Numai bine

Formularul de inscriere era absolut necesar. Dupa parerea mea ar trebui sa-la bagi in prima parte (inscriere.php) si sa le dai informatii cu privire la faptul ca inscrierea se poate face si prin email.

La formular la prezentare detaliata ai putea sa lasi 3 randuri si sa maresti casuta pana in capat.

Fain. Crezi totusi ca meteo, cursul valutar, codurile postale, programul tv iti vor aduce un numar semnificativ de vizitatori noi pe site. Merita oare efortul depus? Si eu ma gandeam sa le pun pe site dar nu sunt hotarat.

PS Am vazut ca stai bine in google la publicitate gratuita.

Fain. Crezi totusi ca meteo, cursul valutar, codurile postale, programul tv iti vor aduce un numar semnificativ de vizitatori noi pe site. Merita oare efortul depus? Si eu ma gandeam sa le pun pe site dar nu sunt hotarat.

PS Am vazut ca stai bine in google la publicitate gratuita.

Nu cred, ci sper :) Sper sa si merite efortul.

Cat despre pozitia in google... La "publicitate gratuita" sunt pe prima pozitie, iar la "publicitate" pe a 12-a (ceea ce nu e rau).

Numai bine