Sari la conținut
Forum Roportal
guvida

aveti idee?

Postări Recomandate

:cheer:

am fost, sunt si voi fi mereu o doamna, ce **** ma-si !

:yahoo:

ma duc sa le caut :P. ah, stai ca nu-s la mine-n curte. am scapat ! :cheer:

ce vrei sa insinuezi? :P

stai ca am avut balamuc pe cap. ma'c si pe acolo cand imi termin datoria pe aici.

Ronul meu a fost unul de surpriza.....nu unul ofensator :)

Imi pare bine de cunostiinta,Raul a facut prezentarile deja :yahoo: :)

Hmmmmm ma duc acasa,scot toate patruili,plapumili si le duc la OMV sa vad cu ies de la perii :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
grrrrrr......eu nu l-am intrebat pe dumnezeu, eu am intrebat niste oameni!!!ramanetzi cu sfintzii vostrii

tocmai avem un nou sfant : Sfanta Pilota :yahoo:

 

si....nici nu stiam ca la religie si spiritualitate vorbim direct cu Dumnezeu :crazy: ...acus ma duc si eu si cer niste sfaturi....am un pres cam murdar.....ce ziceti? sa ii mai suport mirosul?

aaa...si mai sunt multe chestii murdare in casa dar nu stiu pe cine sa intreb ca nu am pe nimeni in jurul meu....trebuie sa intreb in public....desi... "rufele murdare se spala in familie" :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iar sexul repetat sub pilota o murdareste :crazy:

cu ce? :yahoo: nu de alta dar vreau si eu sa stiu ce sa le spun celor care urmeaza sa mi'o curete...ce fel de pete sunt...ce fel de detergenti sa foloseasca :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vezi Luci... pacat ca nu vine si ea pe 1 dec. , cu tot cu sot :yahoo: asta e ! :)

pacatosule! ai deschis gurita sa zici si mie ceva?

ce faceti voi pe 1 dec? unde, cand si, mai ales... de ce? :yahoo:

 

Ronul meu a fost unul de surpriza.....nu unul ofensator :)

Imi pare bine de cunostiinta,Raul a facut prezentarile deja :crazy: :)

iar Rolul meu a fost de lamurire. mai, ce tare sunt in jocurile de cuvinte ! pffuaaaiii de mine!

:cheer:

apropo, nu te lua dupa [Ravl], ca spune numa' prostii. daca nu ma crezi, intreaba-l ! si vezi ce spune. :P :P

 

Hmmmmm ma duc acasa,scot toate patruili,plapumili si le duc la OMV sa vad cu ies de la perii :cheer:

NU ACOLO! pilota mea cum crezi ca a intrat la apa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×