Sari la conținut
Forum Roportal
annett

Atragi atentia atunci cand te simti bine cu tine, indiferent cum ai arata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

bueai, Capitoliu !!! :D

ia lăsaţi garagaţa şi bagaţi nişte poze (sau fotografii, pentru cunoscători :wacko: ) şi lăsaţi-ne pe noi să apreciem. facem un juriu ad-hoc urgentissimus.

 

Mama , ce am mai ras! Pai are dreptate Marlboro! Crezi ca poti sa ne convingi fara dovezi? :friends:

Ia treci de posteaza niste poze :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fara rautate acum, nu v suparati nu am nimic cu voi dar vad aici numai femei frustrate,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine zis, Marlboro ! Apropo, uitasem sa va spun, desi arat mai senzational decat cei ce prezinta lenjerie intima pentru Calvin Klein, am un cont in banca ce l-ar face invidios pana si pe Tiriac si am terminat 3 facultati, totusi nu ma laud cu asta. Scopul meu e sa ii compatimesc pe altii care nu au fost atat de norocosi ca mine aici, pe roportal :wacko:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine zis, Marlboro ! Apropo, uitasem sa va spun, desi arat mai senzational decat cei ce prezinta lenjerie intima pentru Calvin Klein, am un cont in banca ce l-ar face invidios pana si pe Tiriac si am terminat 3 facultati, totusi nu ma laud cu asta. Scopul meu e sa ii compatimesc pe altii care nu au fost atat de norocosi ca mine aici, pe roportal :D))

trebuie afirmat ca asa ceva e foarte la moda, daca nu chiar un scop

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mama , ce am mai ras! Pai are dreptate Marlboro! Crezi ca poti sa ne convingi fara dovezi? :shout:

Ia treci de posteaza niste poze :cry:

 

ar fi chiar kulmea sa mi afisez poze pe aici, nu trebuie sa dovedesc nimanui nimic , important ca stiu cum sunt si nu m subestimez, am spus ce am avut de spus, daca m credeti sau nu e tot problema voastra!!!! :cry:

 

Bine zis, Marlboro ! Apropo, uitasem sa va spun, desi arat mai senzational decat cei ce prezinta lenjerie intima pentru Calvin Klein, am un cont in banca ce l-ar face invidios pana si pe Tiriac si am terminat 3 facultati, totusi nu ma laud cu asta. Scopul meu e sa ii compatimesc pe altii care nu au fost atat de norocosi ca mine aici, pe roportal :yes:))

 

 

exacta asa am postat si eu cu un mesaj de genul , adica asemanator cu al tau si toata lumea mi-a sarit in cap, invidiosi oameni :cry: , fiecare cu ce l-a lasat Dumnezeu iar daca spui anumite chestii care te fac sa iesi in evindenta asta nu inseamna ca te lauzi :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine zis, Marlboro ! Apropo, uitasem sa va spun, desi arat mai senzational decat cei ce prezinta lenjerie intima pentru Calvin Klein, am un cont in banca ce l-ar face invidios pana si pe Tiriac si am terminat 3 facultati, totusi nu ma laud cu asta. Scopul meu e sa ii compatimesc pe altii care nu au fost atat de norocosi ca mine aici, pe roportal :yes:))
exacta asa am postat si eu cu un mesaj de genul , adica asemanator cu al tau si toata lumea mi-a sarit in cap, invidiosi oameni :cry: , fiecare cu ce l-a lasat Dumnezeu iar daca spui anumite chestii care te fac sa iesi in evindenta asta nu inseamna ca te lauzi :cry:

Fericiţi cei săraci cu duhul, căci a lor va fi

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×