Sari la conținut
Forum Roportal
Bismarck

Probleme cu un DVD Writer ASUS DRW-1608P

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Inca n'am avut timp sa ma ocup de chestiune dar in cel mai scurt timp sper sa am timp :crazy: !!

in week-end daca nu am alceva de facut :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inca n'am avut timp sa ma ocup de chestiune dar in cel mai scurt timp sper sa am timp :D !!

in week-end daca nu am alceva de facut :wacko:

Daca vrei il iau eu de la tine.Cat vrei pe el acum ca ai spus ce necazuri te macina

?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca vrei il iau eu de la tine.Cat vrei pe el acum ca ai spus ce necazuri te macina

?

 

:friends: ombre daca vreau sa-l dau il dadeam gratis pana acuma cum dealtfel am dat un CDRW Sony in perfecta stare de functionare !!

 

... si in plus astea nu's nacazuri, si nu ma macina lucruri d'astea asa marunte !! din contra ... ma intarata :wacko:

 

:D oricum m-am amuzat de idee ... daca nu rezolv nimic il gasesti in fata blocului facut bucati :D sau descompus bucata cu bucata :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:cry: ombre daca vreau sa-l dau il dadeam gratis pana acuma cum dealtfel am dat un CDRW Sony in perfecta stare de functionare !!

 

... si in plus astea nu's nacazuri, si nu ma macina lucruri d'astea asa marunte !! din contra ... ma intarata :shout:

 

:cry: oricum m-am amuzat de idee ... daca nu rezolv nimic il gasesti in fata blocului facut bucati :cry: sau descompus bucata cu bucata :yes:

Da de ce esti asa de rau si un cdrw ai lasat sa scape intreg pe cand asta il spargi?Cred ca numai te dai bun p'aci.Ai 50 ron ramburs si ai scapt de el si poti sa ti-l cumperi inapoi cdrw de care te laudai.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nenea hai sa lamurim ...

 

1 la mana: daca aveam de gand sa-l vand sau sa scap de el faceam reclama in alta parte ...

2 la mana: da esti binevoitor si vrei sa dai ceva ... da-mi mai bine un sfat cum sa rezolv problema sau cum sa dau cu el de pamant sa se descompuna in cat mai multe bucati

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nenea hai sa lamurim ...

 

1 la mana: daca aveam de gand sa-l vand sau sa scap de el faceam reclama in alta parte ...

2 la mana: da esti binevoitor si vrei sa dai ceva ... da-mi mai bine un sfat cum sa rezolv problema sau cum sa dau cu el de pamant sa se descompuna in cat mai multe bucati

Hai sa ne lamurim!Iti dau un DVD ROM functional si asta este

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai sa ne lamurim!Iti dau un DVD ROM functional si asta este

 

hai sa mai lamurim 1 data : ... daca citeai primul "post" adica la inceput putea vedea clar ca am deja un combo Samsug in perfecta stare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hey... nu va mai haraiti atata...

 

Se pare ca aditm vrea sa il faca sa mearga sau sa il faca bucati :fool: Daca e hotarat pe asta...

 

ioanide ... imi place ca te oferi sa rezolvi problema dar problema nu se lasa rezolvata :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am rezolvat :P

 

fara sa stiu de ce !? 8) am schimbat din bios DMA Mode care de l-am facut MwDMA (Multi Word DMA) care habar n'am ce inseamna da asta e ... acu merge ! cu Ultra DMA n'a vrut :)

 

acu merge brci :) ... am scris deja un set de 10 DVD-uri si le-am si testat la greu cu Nero CD-DVD Speed :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

am aceasi problema cu un asus dvdrw 1608p.nu scrie nu citeste nici macar dvd-urile scrise de el.am incercat varianta cu safe mode--si nimic--.am incercat toate variantele date de "Troubleshooter "--si nimic.Am facut si eu udate dar nu mai pot da rollback la drivere.desi windows-ul il vede--la device status..zice ca e ok-- cand dau click dreapta eject--merge.

mai aveti vreo solutie please...cu linuxul merge perfect ..dar in windows!?!

inca ceva cred ca e din cauza placii de baza..pt ca pe alt sistem merge perfect. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×