Sari la conținut
Forum Roportal
albella

invitatie la dezvaluire si impartasire

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ai grija cum il intrebi...sa nu creada ca ai intentii ascunse :o:

iaca ma si mutara, multumesc :focus:

Am pus la cale o cina si o baie cu spuma :o: sa-i dau un ragaz si sa nu-l iau din usa cu intrebarile :)

 

 

Spre deosebire de femei, care asteapta sa li se reproseze ce nu merge (sau chiar mai rău: vor sa fie apreciate pentru ceea ce fac, indiferent cat de prost le iese,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
her, la tine sexul e un sport..vorbesti de anatomie a vaginului, de tehnici de practicare a sexului oral...se vede ca nu ai vibrat niciodata....pacat, insa, ca dai sfaturi altora.

De unde stii TU asta???

Si daca as fi vibrat, de ce crezi ca tu sau eu as vibra "mai tare" decat ceilalti???

Poate ca la mine sexul este un sport, alturi de o sportiva si este o vibratie alaturi de o vibratoare...

PS. Am ceva experienta la "sportul" asta si iti spun raspicat CA NU ESTE LA FEL cu orisicine. Daca nu ma potrivesc fizic, stii tu cand vine "vibratia" ??? In anul 4570! Nu mai devreme!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma bag si eu ca musca in lapte, dar 4570 e cam mult!

A, acolo, o bagatela, la scara...geologica, o nimica toata!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu te bag in oala cu Dexter! Asta daca ai avut si tu febra musculara la limba. :focus:

Nu stiu cine este Dexter...

Febra la limba o faci pentru ca nu ai...antrenament! :o:)

Sexul oral este o tehnica in sine: facut ca lumea, nu apuci sa faci febra musculara, il aduci imediat acolo. :o:))

Nu te supara, dar am fost...ingaduitor cand am dat procentele alea...

Nici nu ai idee decate ori m-a...durut, pentru ca respectiva nu avea idee de CUM trebuie facut ce avea de facut. Aici imi vine imi minte un dicton: toti vor sa stie, dar putini vor sa se adanceasca in studii...

PS. Pentru a nu fi acuzat de misoginism, stiu ca ACELEASI probleme le au si femeile din partea barbatilor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si vrei sa spui ca tu reusesti sa inveti ceva o femeie, plecand de la ideea (preconceputa) ca ea oricum nu e capabila sa inteleaga......

daca ti-e greu sa explici.... :o: Insemana ca in adancul sufletului tau consideri femeia suficient de desteapta incat sa viseseze ceea ce tie ti-e greu sa explici :o:

Hai să formulăm altfel: dacă unele ştiu deja şi dacă altele sunt suficient de deştepte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca fata ma iubeste, asta se vede foarte bine la sexul oral.

Acolo se vede cat este dispusa sa-ti ofere placere gandindu-se doar la tine.

O consider o proba a dragostei. Cele mai placute partide au fost alea cand femeia m-a alintat cu un sex oral mai mult de jumatate de ora si eu doar am savurat. Asa ceva nu se uita ... si trebuie recompensat insutit.

 

Cat despre tehnica... asta se invata. Trebuie doar sa-i spui: "nu cu dintii" .. looool

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De unde stii TU asta???

Si daca as fi vibrat, de ce crezi ca tu sau eu as vibra "mai tare" decat ceilalti???

Poate ca la mine sexul este un sport, alturi de o sportiva si este o vibratie alaturi de o vibratoare...

PS. Am ceva experienta la "sportul" asta si iti spun raspicat CA NU ESTE LA FEL cu orisicine. Daca nu ma potrivesc fizic, stii tu cand vine "vibratia" ??? In anul 4570! Nu mai devreme!!!

 

Si tie iti dadeam dreptate daca nu ai fi avut o exprimare ata de...egocentrica. poate era mai bine daca spuneai "daca nu ne potrivim...."

Pentru sex, ca si pentru iubire e nevoie de doi, nu-i asa?

Si de unde poti sti daca nepotrivirea nu e data de tine si nu de ea.

Asa ca..."nu ne potrivim" e mai mult constatator si nu incriminator/victimizator.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×