Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna iugamarta. Sunt reprezentant fabelic, dar de ceva timp nu am mai activat. Momentan firma este in reorganizare (am luat legatura personal cu ei) si nu se fac inscrieri si nici comenzi. Iti dau un ID de messenger dc vrei mai multe detalii tzuk_alin sau o adresa de mail tzuk_alin@yahoo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi placea un gloss de la Faberlic, era transparent asa si cu sclipici auriu (foarte fin) in el...Am avut vreo 3 gloss-uri din alea...aveau un miros de-ti venea sa le mananci...si mai erau si rezistente... :jester:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi placea un gloss de la Faberlic, era transparent asa si cu sclipici auriu (foarte fin) in el...Am avut vreo 3 gloss-uri din alea...aveau un miros de-ti venea sa le mananci...si mai erau si rezistente... :jester:

Vreau si eu din ala... insa de mancat, nu de dat pe buze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
post-62152-1162299755_thumb.jpgAti auzit despre aceasta firma de produse cosmetice? ati folosit produsele ei? daca da, ce pare v-ati facut despre ele? Daca va intereseaza o colaborare va pot ajuta. Comisionul este 25% indiferent de valoarea comenzii. Astept pareri, iar cei interesati vor primi mai multe detalii pe mail.

am auzit,inca nu am folosit dar as fi interesata atat sa folosesc produsele atat personal cat si ca distribuitor,reprezentant!o zi buna :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×