Sari la conținut
Forum Roportal
mariuschm

MIRON COZMA A FOST GRATIAT DE ION ILIESCU

A gresit Ion Iliescu in momentul semnarii decretului de gratiere?  

3 membri au votat

  1. 1. A gresit Ion Iliescu in momentul semnarii decretului de gratiere?

    • DA
      21
    • NU
      3


Postări Recomandate

Purtatorul de Cuvant al Administratiei Prezidentiale de-na Corina Cretu, a declarat acum la Realitatea TV ca sa-a propus Anularea decretului in urma caruia Cozma a fost eliberat..................

 

 

 

edit: A fost anulat, nu doar propus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toata aceasta zvonistica este un joc de glezne premeditat care face parte din arsenalul manipularii. Ce e facut, facut ramane. Aduceti-va aminte cine este nasul "luceafarului". Este tot acela care atunci cand il cauta toata floarea cea vestita a politiei romane era bine merci in Canada cu pasaport unguresc. Asa ca nu va mai faceti iluzii. Anulari,revocari si alte alea sunt numai pentru adormirea constiintei unora.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Astia nu-sa normali! Se joaca cu viata unui om: uite libertatea,nu e libertatea...uite gratierea,nu e gratierea... :?

 

 

... subscriu

 

... astfel de evenimente pot marca crucial viata unui om ... si cred ca ar trebui sa-la privim ca pe un om ... care la un anumit moment dat a fost manipulat de alte persoane ... si care chiar ar trebui sa raspunda ... si nu doar tapul ispasitor ...

 

 

... INTREBARE: OARE VA VORBI MIRON COSMA MAI MULT DECIT SE ASTEAPTA CEL CARE A SEMNAT GRATIEREA?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:socca: Mea culpa.Mea Culpa. Se intampla lucruri stranii in ultima perioada in politica romaneasca. Parca am intrat in zona crepusculara. Nici nu mai stii ce sa crezi. Acum este alba si peste cinci minute nu mai este alba. Nu as fi crezut in ruptul capului ca se va reveni la decizia de gratiere a nenumitului.

Dar iata ca realitatea este alta. Rasu - plansu.

Acum sa vedem comentarii. Cel putin eu m-am lecuit sa mai am convingeri ferme relativ la realitatea romaneasca. Toata este manjita intr-un gri cacaniu cu miros de hala de peste dezafectata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×