Sari la conținut
Forum Roportal
Amarena

Idolul femeilor

Evaluează acest topic

cum il visezi?  

45 membri au votat

  1. 1. ce fel de barbat iti da ochii peste cap?

    • cu muschii vizibili prin tricoul lui mulat
      6
    • obisnuit, fara muschi, dar bine facut
      36
    • de-a dreptul slabanog
      1
    • gras si cu burta
      2
  2. 2. in ceea ce priveste ....

    • un pic de chelie si cu mustata
      2
    • cu mustata dar nu chel
      0
    • fara mustata si cu cheliuta
      2
    • fara mustata si cu par ca toti oamenii
      26
    • cu cioc si chel
      3
    • fara cioc si chel
      0
    • cu cioc si cu par lung
      4
    • cu cioc si par scurt
      8
  3. 3. Ce fel de imbracaminte?

    • Elegant, stilul business (sau, sa zicem, clasic elegant)
      5
    • Casual, dar cu o nota de eleganta
      27
    • Casual
      8
    • Sport (adica trening, sapca, pantofi sport)
      1
    • Trendy (cool)
      2
    • Mulat dupa un anumit gen de muzica
      2


Postări Recomandate

Ama- ai uitat sa pui ceva!! marimea sexului :cry:

:(

 

oricum in situatia ta, nici prea mare nu-i recomandat :( daca raneste fata ?

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fizic idolul meu este Russel . Gladiatorul lu` mama! :focus: :crazy:

La editare rapida:

 

Ama, avatarul ala e dureros!!!!! AUUUUUUUUUUUUU

Editat de Daydreamer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acelasi lucru ca si pt barbati. Nu vorbim despre ce avem acasa, despre alternative, despre iubirea vietii noastre - decat daca fizic corespunde idealului - ci numai despre fanteziile si idealul nostru .. fizic vorbind, numai fizic. Chiar daca nu exista :focus: macar sa vedem ce ne imaginam fiecare, sa-si faca si ei o idee ...

 

PS... la aia cu mustata si cu chelia m-am intrecut pe mine insami :crazy:))

 

Daca vad un barbat imbracat casual, dar cu o nota de eleganta, bine facut, tuns scurt si cu cioc....ma topesc..daca mai e si brunet cu ochii albastri si inalt la vreun metru '90....ma evapor direct :crazy: a..si uitasem...la ochii albastri merg de minune niste ochelari finuticu rame negre 8->

Editat de dani_quinn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca vad un barbat imbracat casual, dar cu o nota de eleganta, bine facut, tuns scurt si cu cioc....ma topesc..daca mai e si brunet cu ochii albastri si inalt la vreun metru '90....ma evapor direct :crazy:

:focus: ce ghinion..am numai ..1.83.. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:focus: ce ghinion..am numai ..1.83.. :crazy:

lasa..daca in rest corespunzi e bine si asa :crazy: ..foarte bine chiar

Editat de dani_quinn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

privire blanda si patrunzatoare, maini puternice si gingase, cuvinte spuse pe placul inimii mele, cuvinte cu mult sens, adica legate strans de situatie si moment, buze senzuale, inalt, ingrijit, deschis pt tot ceea ce este nou, indraznet, provocator, pasional.......aceasta este imaginea celui pe care-l doresc, ca de obicei, nu ma pot incadra in optiunile gandite de altii :focus:

Editat de Yvonna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fac ce fac si mai dau pe la topicul asta cu barbatul ideal. Ce mi-ai facut, Ama!!!

Ca sa va tin la curent, trebuie sa va spun ca in timp gusturile mele s-au schimbat. Credeam ca raman cantonata in blonzi inalti si destepti. Dar cum n-am avut parte de ei si mai vedeam exemplare reusite si in alte categorii, mi-am largit orizontul. Preferinta pt parul lung am mentinut-o cativa ani dar de curand apicat si asta. Intre timp brunetii au inceput sa mi s epara interesanti, satenii la fel. Intorc capul si dupa cate un chelios pantecos dar cu un aer simpatic si mina de om luminat la minte, m-au atras si scunzii daca erau vioi si compensau micimea cu prezenta de spirit... Ce n-am trecut inca la agreabilitati este coafura pe care o prefera anumiti barbati si care a fost candva prezidentiala - suvita din stanga-n dreapta sau invers, peste o chelie care ar putea trece drept prestanta daca ar fi scoasa la vedere. In rest.. am ajuns la concluzia ca barbatii sunt misto in multe feluri si nu ma pot decide chiar acu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
privire blanda si patrunzatoare, maini puternice si gingase, cuvinte spuse pe placul inimii mele, cuvinte cu mult sens, adica legate strans de situatie si moment, buze senzuale, inalt, ingrijit, deschis pt tot ceea ce este nou, indraznet, provocator, pasional.......aceasta este imaginea celui pe care-l doresc, ca de obicei, nu ma pot incadra in optiunile gandite de altii :flowers:

 

 

toate ne dorim asa ceva ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×