Sari la conținut
Forum Roportal
qusay

Bataia din dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ba daaaa :cheer:

Vezi ca iti cresc urechiusele ...si s-o gasi cineva sa te dezvirgineze ....cine te crezi ca iti permiti sa iti bati joc de un om aflat la necaz? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu vad ceva atat de terifiant in a povesti un vis fie el si horror. cred ca mai degraba i-ar fi de ajutor decat sa-l tina inghesuit in cutia ucrainiana. but, that's just me :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si mama il lovea pe tati in primii ani de casatorie, ca tata era indiferent si nu reactiona la nervii mamei ;)

dar nu a mai dat in el din momentul in care tati i-a spus ca daca o femeie da intr-un barbat, ii da dreptul acestuia sa loveasca si el ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va multumesc tuturor celor care mi-ati raspuns.

vreau sa mai adaug ceva : de ceva timp(cateva luni) am numai cosmaruri violente. daca e sa ma apuc sa va povestesc un cosmar cred ca ati zice ca e film horror.

nu esti singura care are cosmaruri.......

si eu am si am invatat sa nu le bag in seama ...deci multa bafta in a le nu mai baga in seama... nu te mai concentra asupra lor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu , nu e adoptie. ar fi fost mai bine sa fie. macar as fi stiut ca am fost un copil dorit ( de parintii adoptivi)

 

nu stiu ce am . am rabufniri de furie din cele mai mici motive. si daca se ciocneste cineva pe strada de mine ma enervez intr-un asa hal incat daca as avea pistol l-as impusca.

 

dar ti-am zis,cel mai rau cu sotul meu..el plateste politele.

 

 

 

pana aum 2-3 ani eram de o calmitate exagerata.chiar toata lumea se mira cum de pot fi calma si in momentele cele mai grele.

acum e reversul medaliei

daca in ultimii 3 ani a avut loc o schimbare radicala si negativa in viata ta (schimbarea unui loc de munca cu un altul mai putin placut, schimbarea domiciliului, pierderea cuiva drag), acestea pot declansa o stare de nervoziate acerba, de vesnica nemultumire

Editat de an3m0na

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×