Sari la conținut
Forum Roportal
deea_s

Prietenii sau Familia?

Postări Recomandate

si pentru moi e mult mai importanta familia.dupa cum a-ti zis si voi pe familie te poti baza intotdeauna si vor fi langa tene indiferent ce ar sa-ar intampla..bine ca exista si prieteni..da cel putin eu nam intalnit pan acuma vreun prieten adevarat pe care sa ma pot baza..si cu mama eu n-am nici o treaba..deci nu-i spun chestii de genu ce-am facut azi sau faze din alea pentru ca nus eu genu ala..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau ca va contrazic pe toti dar pentru mine prietenii sunt pe primul loc....familia mi-a facut vant cand am avut nevoie de ea si mi-am invatat lectia.....cat despre prieteni...'spune-mi cu cine umbli ca sa-ti spun cine esti?'pe dracu....toti sunt niste profitori!!!!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine sunt la fel de importanti - adica si familia (ma refer strict la membrii apropiati, nu mai stiu eu ce verisori sau matusi de gradul X) si prietenii (cei care intr-adevar sunt prieteni), pentru ca am destul de putini si dintr-o categorie si dintr-alta si prefer sa fie asa - putini si buni!

 

Cu ocazia asta, chiar daca poate nu toti or sa vada mesajul asta, vreau sa le multumesc in fiecare secunda ca exista :) :)

 

Si un gand bun si pentru prietenii mei noi de pe roportal, care devin din ce in ce mai importanti :dee :dee :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si un gand bun si pentru prietenii mei noi de pe roportal, care devin din ce in ce mai importanti  :dee  :dee  :dee
Mai ales eu, nu-i asa? ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×