Sari la conținut
Forum Roportal
mayama34

PREMIERA - Consultatii energetice

Postări Recomandate

Diclona , pupa tata pe ea de fata ! :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
waw , ce de bla, bla'uri ... :doh:

 

ok, are cineva vreun link cu boli si corespondentul lor sufletesc ?

 

mai precis ma intereseaza spondiloza cervicala .

multam anticipat . :huglove:

 

aaaa ...boala grea... de la casatorie se trage ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aaaa ...boala grea... de la casatorie se trage ...

 

mai,mai,mai :doh:

 

S.N.Lazarev descrie cauzele spirituale ale bolilor,gasesti pe net.

Caut si eu link-ul,stiu ca l-am mai postat pe un topic.

 

http://www.apex.com.ro/Adrian%20Scheul/Ref...%20Lazarev.html

Editat de *otilia*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ia mancati in fiecare zi junk food.....sa vedem in cate zile va imbolnaviti.......

 

nu e vorba de asta . e vorba de starea ta . eu am mancat 2 luni la pranz zilnic numai crispy strips picante si nu am nimic nici colesterol nici hemoroaizi nici......... si tnx god am cred ca 10 ani de cand nu am luat o vitamina de aspirina .... nici nu vreau sa aud. totul tine de tine daca te gandesti ca te vei imbolnavi asa va fi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!,sunt "personaj" nou pe forum,as vrea sa va rog sa-mi faceti o consultatie energetica.Am mai citit cate ceva de pe acest forum si am vazut ca ne putem ajuta si in felul acesta.Chiar imi doresc mult sa stiu cam cum stau la acest capitol ,apoi vom dialoga,ceea ce s-ar putea spune ca nu prea am curaj,sunt si eu incepator.

 

77suzi77 :lol2: :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga mayama 34 as vrea sa-ti pun si eu o intrebare si as vrea sa-mi raspunzi in particular, daca se poate.Uite despre ce este vorba: de la o vreme traiesc niste experiente aproape paranormale , sufar si de hipotiroidism dar chestia este ca de cand m-am mutat in orasul meu natal cu serviciul starea mea s-a inrautatit, pe bune, parca as fi victima unor vampiri energetici. Nu prea stiu multe despre ei dar mi se intampla sa ma aflu in fata unor persoane si sa am niste senzatii foarte putin obisnuite , este mai greu sa descriu ce simt , stau langa ei si parca simt asa ca ma blochez....nici nu stiu cum sa descriu mi se face rau( greata) ma doare capul si in ultima vreme incep sa am amnezii tot mai dese.......Stiu ca hipotiroidismul poate sa dea intrucatva asemenea simptome dar cred ca este si stresul la care sunt supusa.De fapt nici nu stiu ce mi se intampla ....Nu ai putea tu sa ma ajuti? Nu ai putea sa-mi spui daca sunt intr-adevar vampiri energetici si cum sa scap de ei? Am incercat cu globul de lumina alba dar nu merge.....Culmea este ca ma impiedica sa ma rog( lui Dumnezeu)......Te rog , ajuta-ma...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara si bine v-am gasit.La fel ca toata lumea de pe acest topic,o rog frumos si eu pe Mayama34 sa imi faca o scanare energetica.Sunt nascuta in 09,04,1970,sunt casatorita de aproape 19 ani,am un baiat de 17 ani.problemele care ma framanta sunt cele de sanatate in special,dar toate chestiunile ce ma privesc sunt bine de stiut dinnainte.Multumesc frumos pentru timpul alocat scanarii energetice Mayama34. 8) :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×