Sari la conținut
Forum Roportal
Florian_L

Doctrina ingrozitoare a iadului

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiam ca si aroganta este una dintre caracteristicile crestinesti, dar daca tu pretinzi asta, atunci au dreptate cei sinceri sa condamne crestinismul.

 

Aroganta ? :jester: Nu stiu unde ai vazut tu aroganta in mesajul meu...doar am scris pura realitate pe care o scriu cei care cunosc ebraica si greaca...nici macar nu am spus ca eu cunosc ebraica si greaca...deci nu stiu de unde vezi tu aroganta la mine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aroganta ? Nu stiu unde ai vazut tu aroganta in mesajul meu...doar am scris pura realitate pe care o scriu cei care cunosc ebraica si greaca...nici macar nu am spus ca eu cunosc ebraica si greaca...deci nu stiu de unde vezi tu aroganta la mine...
Te simti vinovat dar preferi sa te ascunzi mai tare decat sa recunosti. Stiu ca umilinta doare, dar stiu si ca purifica caracterul.

Uite unde era aroganta in mesajul tau:

il servo...adventistii sunt recunoscuti pentru faptul ca nu pot sa vada altceva decat invata la propria biserica...dar in acest caz lucrurile stau diferit......studiaza si tu putin variantele in ebraica si greaca...incearca sa faci ceva comparatii...si poate cu putin ajutor de la cel de sus dai ochelarii jos si vezi acest simplu adevar...

 

Intelegi?....in modul de abordare a conlocutorului. Nu ca nu ai fi constient, dar ti-am repetat in speranta ca ai sa regreti. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te simti vinovat dar preferi sa te ascunzi mai tare decat sa recunosti. Stiu ca umilinta doare, dar stiu si ca purifica caracterul.

Uite unde era aroganta in mesajul tau:

Intelegi?....in modul de abordare a conlocutorului. Nu ca nu ai fi constient, dar ti-am repetat in speranta ca ai sa regreti. :jester:

 

il servo...daca este ceva de recunoscut o fac...nu prea imi sta in caracter mandria si orgoliul...imi pare rau daca asta ai inteles din mesajul meu dar te asigur ca nu am avut o astfel de intentie...Oricum daca crezi ca ceea ce am scris este gresit astept argumente...:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×