Sari la conținut
Forum Roportal
Gafu

VICTORIE A GRUPULUI PSD+PUR !!!

Postări Recomandate

INCA O DATA - CA SA VADA TOTI (nu de alta desigur) :

VICORIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..e mare pacat de ce se intampla pe la acest subiect !!!!!

TOLERANTA este o calitate !!!!!!!

votul este secret...a comenta este voie....dar a fi patimas e de prost gust

Multi venim pa Roportal sa ne informam, sa ne relaxam si cu totii am cultivat Toleranta. Alegerile au scos iarasi securea razboiului ! Dar de ce dupa ? Si de ce credeti ca puteti sa va Impuneti punctele de vedere ? Nici o tara din lume nu scapa de polemica in perioada alegerilor.....dar de ce aici pe ROPORTAL?.....si nu remarcati ca sunteti din tabere atat de diferite...varsta, educatia, mediul difera atat de mult incat este absurd sa ajungem la un "consens"(vorba vesnicului presedinte)....

 

MesajTrimis: Joi 02 12 04 1:31 am Titlul subiectului:

INCA O DATA - CA SA VADA TOTI (nu de alta desigur) :

VICORIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!.....

 

Poate ati invins...dar cred ca democratia exista doar unde exista opozitie.....eu prefer sa mai stau patru ani in opozitie, daca asa e nevoie....dar viitorul tarii este in mana primului ministru si al nostru...sa fie oare Geoana viitorul ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... subscriu la ceea ce a spus dandor ... as vrea sa adaug ca unul care locuiesc in zona geografica Bucovina-Moldova si care a dat majoritatea voturilor PSD ca e jalnic ceea ce se intimpla ... o manipulare mai mare nu exista ... aceasta zona este dupa cum se stie mult mai putin dezvoltata decit restul tarii ... e zona unde domnii care au nevoie de voturi vin din patru in patru ani ... amagesc populatia cu marirea pensiilor apoi smulg o gramada de voturi ... e jalnic ceea ce se intimpla ... cum se pot manipula oamenii din mediul rural ... nu-mi doream sa cistige nimeni ... doream sa cistige romanii ... sa fie "oleaca" mai bine pentru toti ... dar se pare ca multi romani nu-si doresc decit bani ... nu sa munceasca si sa faca bani ... am putea sa spune ca orice "minune" nu dureaza decit 4 ani ... iar intr-o viata de om ce sunt 4 ani? ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:dee  :de  :de Dragii mei iata-ne ajunsi si in punctul in care vreti nu vreti trebuie sa FELICITAM PSD+PUR si sa varsam o lacrima pentru Base'  :)

 

sa-i felicite moartea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

....Victorie?!

 

... din banii nostri vor mai fi platiti inca cel putin 2-3 vicepremieri ... astia cu ce se ocupa? ... semneaza linga premier sa imparta raspunderea fraudelor? ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..e mare pacat de ce se intampla pe la acest subiect  !!!!!

TOLERANTA este o calitate  !!!!!!!

votul este secret...a comenta este voie....dar a fi patimas e de prost gust

Multi venim pa Roportal sa ne informam, sa ne relaxam si cu totii am cultivat Toleranta. Alegerile au scos iarasi securea razboiului ! Dar de ce dupa ? Si de ce credeti ca puteti sa va Impuneti punctele de vedere ? Nici o tara din lume nu scapa de polemica in perioada alegerilor.....dar de ce aici pe ROPORTAL?.....si nu remarcati ca sunteti din tabere atat de diferite...varsta, educatia, mediul difera atat de mult incat este absurd sa ajungem la un "consens"(vorba vesnicului presedinte)....

 

MesajTrimis: Joi 02 12 04 1:31 am    Titlul subiectului:

INCA O DATA - CA SA VADA TOTI (nu de alta desigur) :

VICORIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!.....

 

 

Poate ati invins...dar cred ca democratia exista doar unde exista opozitie.....eu prefer sa mai stau patru ani in opozitie, daca asa e nevoie....dar viitorul tarii este in mana primului ministru si al nostru...sa fie oare Geoana viitorul ?

 

imi vorbesti de toleranta, de educatie si mediu si in acelasi timp ma jignesti, imi spui ca am prost gust? nu te supara cu totata functia ta de caaratist pe acest forum da-mi voie sa-ti zic ca ai fost NASPA la faza asta. Eu nu am nimic, dar tu ma critici pe mine ca sunt asa si pe dincolo jignindu-ma. hai mai bine sa fim prieteni si sa nu ne luam unii de altii ci sa-i "jignim" pe actorii politici care ne conduc !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×