Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Ce au fetele in geanta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chei, pix, stilou, agenda, carte, umbrela, cosmetice, parfum, dresuri, pieptan, oglinda, tigari, brichete (la plural, am cel putin 3 la mine, k mi le sutesc colegii la munca:P), servetele umede si uscate, stampila, portofel cu bani si acte (daca nu-mi uit actele pe birou inainte sa plec), post-uri d-alea micute pe care scriu cate ceva si le dau drumu la gramada in geanta, mobil, albumul cu poze (in care, da, sunt si poze cu iubitu, dar si cu toata familia, care s-a inmultit cu un membru, si toti vor sa-i vada pozele) si, mai nou, azi am avut pantofii in geanta, k era prea frig dimineata si am plecat in cizme la birou :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamne, daca ar sti unii...daca as sti cel putin eu ce am in geanta...bine ar mai fi! Nu-mi lipseste numic din ceea ce imi este absolut necesar. =]

Din pacate, nu-mi lipsesc nici lucrurile care ... nu stiu cum au ajuns acolo!!! :ph34r:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am in geanta : carte de identitate, carnet de sanatate, portofel, telefon, ruj, batiste de hartie, chei, un ob( sa nu raman in pana) , o agenda, cateva pastile de nurofen, hartii, pix rosu, albastru, negru, verde, un plasture ( daca ma tai) si multe alte nimicuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pixuri, brichete, port card, chei, stampila, agenda, rujuri, parfum, portofel (cu carduri, CI, permis, bani, multe bonuri de benzina descoperite in timp ce scriam), tigari, cateva folii pastile, telefon, agrafe de birou :doh: , servetele, un absorbant .....si cam atat, deocamdata :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×