Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Ce au fetele in geanta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

....si multe multe secrete:)

pai ce ...in geanta le tineti! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cam ce au toate femeile: cosmetice, portofel, telefon, chei, servetele, pix, hirtiute, clama, gume, ochelari de vedere si in functie de perioada si de soare, absorbante, cite o carte, umbrela.

Muaaama, da' tu umbli cu valiza dupa tine? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Guma, Cd, cosmetice, parfum, o ciocolata, perie, absorbante, pix, agenda, tigari, bricheta, shervetele, servetele demachiante, mobilul, portofelul si cam atat :stars: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu mult mai multe maruntisuri decat intr-o poseta !!!

 

In poseta tin doar (indiferent unde ma duc): Permisul de conducere, un Credit Card de folosit, Exxon Card, de bagat benzina in masina, Card AAA = ajutor daca raman in pana de masina ?!?!?, un notes mic si un pix, lista de persoane importante de contactat in caz de ceva, un portofel cu $100 in bancnote de 1,5,10, 20 si separat in masina niste fisicuri de 25 de centi pentru ori ce urgenta. Ochelari de citit si un spray aerosol mic, servetele parfumate, ruj si cheia de masina.

 

 

Pe un aeroport m-au intrebat ce am in geanta ??? si am spus ca nu stiu exact doar ultimele bucati ce am pus pe deasupra !!! mi-a dat o tava mare de plastic s-o golesc.

 

Cel mai mult era maruntis care e si greu.

 

Cupoane de casa din magazine o gramada mare, etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

portofelul (bani si acte-buletin, card, permis), tigarile, parfum, luciu de buze, guma de mestecat sau bomboane mentolate pix, telefoanele, multe facturi si diverse acte (in functie de situatie).

uitasem de chei :cheer:

Editat de flori de camp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cataloage, portofel,acte, absorbante, 2 ob-uri (pe astea am sa le scot), ruj, creion buze, pix, agenda, stampila, carnet de cec-uri si parca cam atat :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×