Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Ce au fetele in geanta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In geanta am intotdeauna:portofelul,port-cardul,carti de vizita folositoare,o pila de unghii,oglinda nu imi lipseste niciodata,servetele umede si uscate,un pix,o crema de maini,un balsam de buze,urgo,cheile casei,cheia garajului,cheia masinii,telefonul mobil si o bucatica de tamaie.Optional mai port cu mine pasaportul,inca un telefon mobil,tampoane,absorbante si servetele intime :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu te doare spatele? :)

...nu...nu ma doare...nu sunt asa grele, sunt lucruri marunte :P care nu imi lipsesc niciodata din geanta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

rujuri (vreo 3) , bani, telefoane, tampoane, chei, tigari,brighete, pixuri, hartoage, accesorii de prins parul si acte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cadavre...maruntite

si satarul..unde ? :band: :kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cam ce am eu in poseta.....chei de 3 feluri, port fard plin cu de toate si folosesc doar doua din ele :yes: 4 randuri de portofele de diferite marimi si culori (le folosesc pe toate :yes: ), guma, servetele, ob, crema de maini, clame de par, inele, pixuri .................si lista continua :flowers: :bye: :bye: :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

geanta mea e intotdeauna mare ;)

portofel, telefon, tigari si bricheta, servetele si pastile astea le are toata lumea ... cola, bomboane, covrigei si alte rontaieli, bonuri de casa, facturi chitante, o carte, umbrela, medicamente, agenda si pixuri, biletele cu liste de cumparaturi ... am gasit acu o foarfeca :spiteful: , agrafe de birou, carti de vizita care n-au mai incaput in portofel sau in agenda ... si o mare de dezordine :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai am asa:2 telefoane mobile,portofel,2 randuri de chei,tigari,vreo 5 brichete,bilete de microbuz,vreo 2 oglinzi,ceva de prins parul,servetele(nu mereu),batista de la mama care imi poarta noroc,o poza si cam atat :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×