Sari la conținut
Forum Roportal
Death_Knight

Apocalipsa_2012

Postări Recomandate

nu cred ca ar avea rost sa stim cand se va termina totul,

sa stii ca mai ai 5 sau 6 ani, ar fi un haos, ce ai mai face, daca oricum s-ar termina totul ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Filmul a fost super tare! 8) Dar tot ce scrie in articolul ala mai este scris si in alta parte! Nu avem nici o dovada sigura ca in 2012 se va schimba clima sau ca ADN-ul va suferi modificari majore! :crazy: Sa-mi arate cineva o dovada sigura cu privire la un eveniment care s-ar putea intampla in 2012. Va astept! :focus:

 

Pana una alta bariera de coasta a Olandei nu a fost distrusa de furtuni asa cum se prezice in articol deci ne confruntam iar cu o gramada de minciuni

 

 

Cu ce am gresit daca am spus ca vreau dovezi sigure cum ca exact in 2012 ar fi Apocalipsa! Nimeni nu stie, dar toti isi dau cu parerea! :crazy: :crazy: Se zicea de un asteroid ca ar veni spre Pamant si ca in 2012 ar avea loc un impact! Sa vad si eu date despre asteroidul ala, nu vorbe! Documente! :P

 

 

Este foarte posibil ca intr-adevar in 2012 sa trecem pe langa cataclism. Va aparea ceva din spatiul cosmic care va trece foarte aproape de pamant insa nu atunci va fi finalul. Finalul va veni mai tarziu tot printr-un impact cu un corp ceresc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie nu mi-e frica.... dar vad ca multora le este frica ..... desi "crestinilor" nu ar trebui sa le fie.. daca te uiti pe forum vezi o gramada de topicu de genul ... apocalipsa, 2012 ,viata de dupa moarte ... e clar ca le e frica de moarte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×