Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Sa vorbim si despre femei inteligente!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

acu' fara sa par ca vreau id-ul tau de mess dar intotdeuna mi-au parut mesajele tale interesante...tocmai pentru ca erau din alta perspectiva decat a tuturor celorlalti... ma aflu in aceeasi situatie si e bineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :focus:

 

Multumesc..orice alte detalii despre id-uri, dimensiuni, cont in banca si IQ le discutam in privat..prin PM-uri!

 

Crystyann,unde ai disparut ca nu te-am mai "vazut" de mult

aproape ca mi-e dor sa ne "miscam in directii diferite"

:) ?

Ti-e dor de mine? Sa vezi cum va fi cand ne vom misca in aceiasi directie..atunci sa vezi fun si placere!(fiecare intelege ce vrea din acest mesaj)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc..orice alte detalii despre id-uri, dimensiuni, cont in banca si IQ le discutam in privat..prin PM-uri!

Ti-e dor de mine? Sa vezi cum va fi cand ne vom misca in aceiasi directie..atunci sa vezi fun si placere!(fiecare intelege ce vrea din acest mesaj)

daca ma lasi sa inteleg ce vreau din mesaj.totusi cred ca trebuie sa ne miscam in directii opuse.

dar daca sti tu o tehnica de producere a placerii prin miscarea partenerilor in aceasi directie,atunci chiar ca vreau sa o invat si eu :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca ma lasi sa inteleg ce vreau din mesaj.totusi cred ca trebuie sa ne miscam in directii opuse.

dar daca sti tu o tehnica de producere a placerii prin miscarea partenerilor in aceasi directie,atunci chiar ca vreau sa o invat si eu ;)

Iti explic eu cum este faza....alegem un punct fix..preferabil aflat intre mine si tine...si ne miscam amandoi spre acelasi punct fix.....si atunci cred ca se obtine placere....pentru a te lamuri cred ca ar fi mult mai elocventa niste practica..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iti explic eu cum este faza....alegem un punct fix..preferabil aflat intre mine si tine...si ne miscam amandoi spre acelasi punct fix.....si atunci cred ca se obtine placere....pentru a te lamuri cred ca ar fi mult mai elocventa niste practica..
.

 

Ce faci, bre?!?! SI aici ma inseli?!

 

 

 

 

 

;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai calma.....doar ii explicam..plus ca este si maritata din cate am inteles... ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stai calma.....doar ii explicam..plus ca este si maritata din cate am inteles... ;)

 

 

 

 

are relevanta?...apropo, ai o semnatura super ! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
are relevanta?...apropo, ai o semnatura super ! ;)

Are releventa in momentul cand iti doresti o relatie serioasa cu cineva...in momentul cand vrei doar o aventura este mult mai indicat ca persoana respectiva sa fie "legata"..

PS: Multumesc pentru compliment!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Are releventa in momentul cand iti doresti o relatie serioasa cu cineva...in momentul cand vrei doar o aventura este mult mai indicat ca persoana respectiva sa fie "legata"..

PS: Multumesc pentru compliment!

 

 

subscriu...lol, vrea ea o relatie sau tu? :) :P ..hai ca m'am bagat ca musca'n lapte ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stai calma.....doar ii explicam..plus ca este si maritata din cate am inteles... ;)

si tu nu esti insurat?

 

 

Iti explic eu cum este faza....alegem un punct fix..preferabil aflat intre mine si tine...si ne miscam amandoi spre acelasi punct fix.....si atunci cred ca se obtine placere....pentru a te lamuri cred ca ar fi mult mai elocventa niste practica..

nu inteleg

cred ca trebuie sa imi explici mai bine

daca nu...ce sa fac?va trebuii sa iti cer o explicatie in practica

ca vreau neaparat sa inteleg ce incerci tu sa imi explici :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si tu nu esti insurat?

nu inteleg

cred ca trebuie sa imi explici mai bine

daca nu...ce sa fac?va trebuii sa iti cer o explicatie in practica

ca vreau neaparat sa inteleg ce incerci tu sa imi explici ;)

1.nu sunt insurat....

2.deocamdata mai incerc sa iti explic pe net cum sta faza cu miscarea in aceiasi directie...prefer sa te invat bine lectia inainte sa te ascult!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×