Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
FUSCUS

Librarie digitala

Recommended Posts

Este rentabila o librarie digitala in Romania? Daca cineva are idee rog ajutor (cu informatii)! Multumesc!

Nu cred ca este rentabila. La noi nu prea se vand nici acele eBook Readers, in plus mai este si pirateria, se gasesc forte multe carti pe torrente.

• Upvote 1

Incaerca ceva mai nou,

Permitele sa citeasca cartile online ori cum se vor plictisi sa stea cu capul în monitor e și obositor asta și o parte din ei vor comanda și cartea dupa ce se asigura ca este cea ce cauta.

Eu am încercat de multe ori sa caut cartile online sa ma asigur ca intreadevar fac achiziția corecta.Afacerea libraria online sunt o gramada nu prea merge asa nu au mai îmbunătățit nimic omul prefera sa citească fragmente din ea înainte de cumparare.

Dar atenție asta va necesita multa munca dar dupa cum bine știi nimic nu merge fara efort

Edited by Mariusslym

Io am cumparat un ebook reader, e o scula foarte faina, e calumea de citit de pe el. Treaba cu drepturile de autor ingreuneaza intr-adevarar mult, afacerea. E la fel ca si cum ai oferi melodii in format mp3. Cele mai multe surse pentru continut media si carti digitale raman cele neortodoxe, deocamdata.