Sari la conținut
Forum Roportal
diutzu

Prietenii partenerilor nostri!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Aici Harald, cred ca a spus-o cel mai bine :) Perfect de acord cu el.Eu zic ca de ii va placea mai tare amicu', il va lasa fara nici cea mai mica urma de regret pe Diutzu :stars: Trist dar asta e realitatea :gum:

Multa bafta :offtopic: :crazy: Diutzule si ia-o la o discutie foarte serioasa pe iubita ta.Pana nu e prea tarziu.

Harald,stii care e faza cea mai tare?Ca dupa ce isi dau seama ca au facut o alegere gresita,isi dau pumni in cap. :crazy:

Am discutat foarte serios aseara,ea zice ca ma iubeste dar eu nu pot sa-i aleg prieteni si ar trebui sa am incredere in ea daca o iubesc,eu i-am zis ca nu pot fi intr-o relatie unde exista al 3-lea,sa fiu gelos,tensionat pus pe cearta,ea mi-a zis sa fac cum cred eu mai bine ca ma iubeste si nu vrea sa ma piarda,dar nu cedeaza cu ala...pe motiv ca eu vreau sa-i impun pe cine trebuie sa aiba prieten si cine nu,

pui meiiii cum se gandeste ea ca eu o sa pot merge in strainatate pe un an de zile fara nici o grija?stiind ca ala umbla dupa fusta ei...

merg intre straini o sa am o multime de griji si acum asta mai lipseste...si culmea merg pentru noi...sa avem o casa...sa putem sa o luam dintr-un capat... sa avem un inceput... ca nu suntem nici unu cu o situatie materiala prea buna...

De aseara nu am mai vorbit si mi-a zis sa o caut daca ma razgandesc,si ca alegerea e a mea... si ca daca o iubesc ar trebui sa am incredere in ea, eu am incredere in ea desi a scazut putin acum increderea si sunt putin socat de alegerile ei,eu nu am incredere in ala...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce e cel mai grav ca poate sa zica ca renunta acum dar cand vei pleca tu poate sa reia, sa continue de unde a ramas cu amicul ei...

nu ajunge sa spui te iubesc... trebuie sa si demonstrezi, se pare ca ea nu a invatat acest lucru... iar increderea se castiga si trebuie pastrata, o data castigata nu profiti de ea ca poate se pierde...

 

"De aseara nu am mai vorbit si mi-a zis sa o caut daca ma razgandesc,si ca alegerea e a mea..." ea a zis asta? :crazy:

Ar renunta ea la o relatie de 2 ani, la un baiat care o iubeste pt un oarecare de pe net... nici macar nu-l cunoaste cu adevarat, cine stie cate o fi mintit-o... daca nu vorbesti cu omul in fata n-ai cum sa-ti dai seama cine e cu adevarat, daca te minte sau nu...

 

Multa bafta diutzu, o sa fim alaturi de tine orice s-ar intampla :crazy: ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trebuia sa isi dea seama ca treaba asta te deranjeaza foarte tare... presupun ca in rest nu esti genul de om posesiv. Asta ar fi trebuit sa ii dea de gandit...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
trebuia sa isi dea seama ca treaba asta te deranjeaza foarte tare... presupun ca in rest nu esti genul de om posesiv. Asta ar fi trebuit sa ii dea de gandit...

Nici nu as avea cum sa fiu posesiv,ea e in cluj ne vedem in timpul scoli doar in weekend,ma suna si ma intreaba daca poate iesi cu colegi in oras seara,eu o las nu am cum sa-i interzic atata timp cat nu o pot scoate si nu sunt langa ea, nu o sun de 10 ori intr-o seara sa o intreb unde e ,cu cine e,cand vine acasa...da ala ma scoate din sarite ... numa cand ma gandesc ca poate o suna si ea flirteaza la telefon cu el sau pe internet ma scoate din pepeni... si sunt al naibi de gelos.:haha:(

 

ce e cel mai grav ca poate sa zica ca renunta acum dar cand vei pleca tu poate sa reia, sa continue de unde a ramas cu amicul ei...

nu ajunge sa spui te iubesc... trebuie sa si demonstrezi, se pare ca ea nu a invatat acest lucru... iar increderea se castiga si trebuie pastrata, o data castigata nu profiti de ea ca poate se pierde...

 

"De aseara nu am mai vorbit si mi-a zis sa o caut daca ma razgandesc,si ca alegerea e a mea..." ea a zis asta? :crazy:

Ar renunta ea la o relatie de 2 ani, la un baiat care o iubeste pt un oarecare de pe net... nici macar nu-l cunoaste cu adevarat, cine stie cate o fi mintit-o... daca nu vorbesti cu omul in fata n-ai cum sa-ti dai seama cine e cu adevarat, daca te minte sau nu...

 

Multa bafta diutzu, o sa fim alaturi de tine orice s-ar intampla :crazy: ...

i-ti multumesc esti draguta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am discutat foarte serios aseara,ea zice ca ma iubeste dar eu nu pot sa-i aleg prieteni si ar trebui sa am incredere in ea daca o iubesc,eu i-am zis ca nu pot fi intr-o relatie unde exista al 3-lea,sa fiu gelos,tensionat pus pe cearta,ea mi-a zis sa fac cum cred eu mai bine ca ma iubeste si nu vrea sa ma piarda,dar nu cedeaza cu ala...pe motiv ca eu vreau sa-i impun pe cine trebuie sa aiba prieten si cine nu,

pui meiiii cum se gandeste ea ca eu o sa pot merge in strainatate pe un an de zile fara nici o grija?stiind ca ala umbla dupa fusta ei...

merg intre straini o sa am o multime de griji si acum asta mai lipseste...si culmea merg pentru noi...sa avem o casa...sa putem sa o luam dintr-un capat... sa avem un inceput... ca nu suntem nici unu cu o situatie materiala prea buna...

De aseara nu am mai vorbit si mi-a zis sa o caut daca ma razgandesc,si ca alegerea e a mea... si ca daca o iubesc ar trebui sa am incredere in ea, eu am incredere in ea desi a scazut putin acum increderea si sunt putin socat de alegerile ei,eu nu am incredere in ala...

Hmmmm forteaza nota :haha: E clar! Limpede ca lumina zilei.Eu zic ca abia astepta aceasta situatie."E alegerea ta" nu iti spune nimic.Nu vrea sa lupte pentru voi doi absolut deloc.Mizeaza pe faptul ca vei ceda si isi poate face "facutele".Ahh mai stiu un caz exact la fel :crazy:

 

 

Diutzule,esti clujean?

Scuze pentru OFF-TOPIC :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hmmmm forteaza nota :haha: E clar! Limpede ca lumina zilei.Eu zic ca abia astepta aceasta situatie."E alegerea ta" nu iti spune nimic.Nu vrea sa lupte pentru voi doi absolut deloc.Mizeaza pe faptul ca vei ceda si isi poate face "facutele".Ahh mai stiu un caz exact la fel :crazy:

Diutzule,esti clujean?

Scuze pentru OFF-TOPIC :crazy:

nu...e doar un baiat care urmeaza sa se arda :P

din pacate....ai pierdut lupta asta...treci la urmatoarea cetate...s-ar putea sa ramai surprins de frumusetea celorlalte relatii..cauta-ti o fata mai matura...care sa stie sa aprecvieze o relatie si care sa inteleaga faptul ca o relatie este un efort comun :lol2: bafta multa...si avem un loc pe forum unde poti urla de nervi fara grija :o: s-ar putea sa te ajute

Editat de blackkkarma_83

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hmmmm forteaza nota :haha: E clar! Limpede ca lumina zilei.Eu zic ca abia astepta aceasta situatie."E alegerea ta" nu iti spune nimic.Nu vrea sa lupte pentru voi doi absolut deloc.Mizeaza pe faptul ca vei ceda si isi poate face "facutele".Ahh mai stiu un caz exact la fel :crazy:

Diutzule,esti clujean?

Scuze pentru OFF-TOPIC :crazy:

Nu,oradean :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×