Sari la conținut
Forum Roportal
Gandaca_RV

Piatra Neamt

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

da, e super bun si sanatos, da pana ajung sa frig carnea pe gratar, mi se face lehamite. asa ca o trantesc in tigaia de teflon, fara ulei si gata.

 

daca ai tu rabdare, be my guest. da nu creca ai. :bye: :jester: :jester: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

zapada inca nu ie, da nici nu mai ie mult.......nici nu-mi vine sa cred ce frig poa sa fie.

 

am iesit pe-afara sa aduc lemne si e brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

aaaa tu ziceai ca-ti place sa faci gratar, nu sa-l si papi....la ce te refereai, la grilaju de fer sau la carnita de pe el?

creca la grilaj, asa-i? ala nici mie nu-mi place, ca nu se mesteca asa usor.. :bye: :jester: :jester: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

no way, man, no way!!!!!!!

 

 

a nins superb aci, desi nu prea mult.

partea nasoala e ca s-a facut polei pe sosele si se circula..... :roll: :good: :doh: :doh:

 

saptamana asta au fost doo accidente usoare aproape de casa mea si azi dimineata doo masini au alunecat in sant, ca fraierele.

 

un politai efectiv ii implora pe plavanii de la volane sa reduca viteza si ei nici gand.

asa ca...cine are masinuta, sa faca bors cu ea ....... :doh: :o::o::o:

 

 

da de-nghetat .....io stau tot in tricou.

 

what about iu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa e iarna, nu-i ca vara. doar e stiuta asta! :roll:

dar, e impodobit orasu' sau inca nu? :good:

 

eu abia astept sa ajung pe acolo, sa vad si eu piatra de sarbatorile astea :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de cand r Stefan, de pe 1 se impodobeste orasu.

 

e superb noaptea. si partia e luminata non stop.

cand ninge si tot orasu e alb, noaptea e o feerie. nu te mai saturi sa te plimbi si cand sunt si copacii de pe cozla si pietricica inzapeziti, mergi numa cu ochii pe sus, gura casca si cu sufletu plin de asa frumusete.

 

cel mai fain e cand ninge noaptea, inainte de a iesi utilajele sa curete carosabilu, parca suntem in povesti, asa-i de frumos. odata am iesit pe la 11 noaptea la plimbare numa ca sa savurez splendoarea ninsorii in orasu plin de stelute colorate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×