Sari la conținut
Forum Roportal
Gandaca_RV

Piatra Neamt

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

se poate zice si asa... e Academie de Studii Economice.

La multi ani si tie!

vrei sa te angajezi la o banca??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da' ce ai de gand??

oi vedea eu..economie nu moare niciodata, tot ce se invarte in tara e legat de economie.. asa ca, imi gasesc eu. As vrea sa ma angajez intr-o firma... Si daca as gasi una ca lumea si o slujba bine platita in Piatra, as veni aici fara sa stau pe ganduri.. Iubesc orasul asta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oi vedea eu..economie nu moare niciodata, tot ce se invarte in tara e legat de economie.. asa ca, imi gasesc eu. As vrea sa ma angajez intr-o firma... Si daca as gasi una ca lumea si o slujba bine platita in Piatra, as veni aici fara sa stau pe ganduri.. Iubesc orasul asta!

da... si eu il iubesc, dar e prea mic, nu prea gasesti de munca

varamea a facut ASE si s-a angajat in Buc laAlpha Bank cu 14 mil pe luna, pentru ca inPiatra nu a gasit nici un loc de munca platit ca lumea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da... si eu il iubesc, dar e prea mic, nu prea gasesti de munca

varamea a facut ASE si s-a angajat in Buc laAlpha Bank cu 14 mil pe luna, pentru ca inPiatra nu a gasit nici un loc de munca platit ca lumea...

e vorba sa se deschida o firma in Piatra...da' prin 2008 parca. Tot in 2008 o sa avem mall in Piatra, iar pe 15 ianuarie se deschide Kaufland-ul. Piatra Neamtul a intrat intr-o ascensiune. O sa se dezvolte foarte mult in urmatorii ani, si cred ca o sa se si extinda.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e vorba sa se deschida o firma in Piatra...da' prin 2008 parca. Tot in 2008 o sa avem mall in Piatra, iar pe 15 ianuarie se deschide Kaufland-ul. Piatra Neamtul a intrat intr-o ascensiune. O sa se dezvolte foarte mult in urmatorii ani, si cred ca o sa se si extinda.

eu sper ca nu... comunistii au marit Bucurestiul continuu intr-un ritm foate rapid si...uite ce a ajuns. Pinalti asta e un tip destept, poate va face treaba mai buna decat comunistii.

si eu sper sa ma intorc in Piatra Neamtsa lucrez ca arhitect, dar... profitul va fi mic.

daca vrei sa traiesti ca lumea, du-te in alt oras

dar tu decizi

PS: eu vreau sa merg in Londra sa lucrez... ala e un profit adevarat :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu sper ca nu... comunistii au marit Bucurestiul continuu intr-un ritm foate rapid si...uite ce a ajuns. Pinalti asta e un tip destept, poate va face treaba mai buna decat comunistii.

si eu sper sa ma intorc in Piatra Neamtsa lucrez ca arhitect, dar... profitul va fi mic.

daca vrei sa traiesti ca lumea, du-te in alt oras

dar tu decizi

PS: eu vreau sa merg in Londra sa lucrez... ala e un profit adevarat :stars:

da..vise, dragul meu, vise. Dar, daca muncesti si tragi tare la scoala, ai sanse. Totusi nu cred ca poti sa vorbesti despre comunisti. Ma indoiesc ca stii cu ce se mananca ala. Si nu vad absolut nimic rau in dezvoltarea orasului, dimpotriva, o sa inchida gura multor "carcotasi". Daca o sa se extinda, poti sa te intorci sa lucrezi in Piatra, si pe profit destul de frumusel.

Oricum, depinde de ce o sa fie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×