Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eh..n-am nimic de ascuns..ca dc aveam nu imi faceam nici pozele macar publice :hi:

Pe Duna il iubesc si pe el...e de-al nostru :shout:

Tu ci cauti pe topicul dedicat mie?? :o: Ia!! Ai ceva sa ma intrebi?? :shout:

Da, am: a venit barza?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DE ce ma urmaresti ...si tot incerci sa-mi dovedesti ca sunt un prost , increzut , ca habar n-am ce e aceea economie sau cultura economica ??? si de ce ASE-ul nu o sa se compare niciodata cu alta facultate din RO ? :crazy:

 

:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa-ti demonstrez ca esti laudaros fara a avea si temei :crazy:

Nu stiu ce se invata la Ase..nici nu ma priveste...nu imi e rusine sa zic ca eu sm fscut o fscult la idd si ca experienta am prins-o punand osu la treaba :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa-ti demonstrez ca esti laudaros fara a avea si temei :doh:

Nu stiu ce se invata la Ase..nici nu ma priveste...nu imi e rusine sa zic ca eu sm fscut o fscult la idd si ca experienta am prins-o punand osu la treaba :o:

Doar 10%max aplici din facultate ceea ce ai invatat ...e vb de dezvoltare extrascolara care in bucuresti e mult mai deschisa . E clar ca invatarea se face din practica . De unde stii ca eu nu practic sau ca nu pun oasele la treaba ?? :x: . Fiecare isi lauda marfa...mutati tabara daca nu iti place :crazy: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doar 10%max aplici din facultate ceea ce ai invatat ...e vb de dezvoltare extrascolara care in bucuresti e mult mai deschisa .

In provincie sunt prosti...bucurestenii is destepti :doh:

 

De unde stii ca eu nu practic sau ca nu pun oasele la treaba ?? :x: .

Se vede..stai cam prost la practica..ne povestesti doar de amicii tai care fac afaceri..dar nimic concret

 

Fiecare isi lauda marfa...mutati tabara daca nu iti place :crazy: :crazy:

Si intrebarea ta unde era?? :o:

Esti offtopic pe topicul meu..iti dau ban :x:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti offtopic pe topicul meu..iti dau ban :doh:

 

 

Numai bani sa nu ii dai, ca sigur va trebui sa faceti si sex dupa aia. :crazy:

 

 

Salut, master! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In provincie sunt prosti...bucurestenii is destepti :crazy:

Se vede..stai cam prost la practica..ne povestesti doar de amicii tai care fac afaceri..dar nimic concret

Si intrebarea ta unde era?? :o:

Esti offtopic pe topicul meu..iti dau ban :x:

De ce intelegi numai ce vrei tu ???????????????????????????????????????

Eu vb de ei ca stiu de la ei ce magari se fac in RO de firme cu renume , si pe care pot sa le aplic si eu dar totusi nu vreau sa conduc A6 si sa ma blestemi tu ca ti s-a stricat casetofonul vandut de mine dupa 2 zile , ex abstract . CE vrei concret ? Ce e la tine concret la mine poate nu e si tot asa .Eu am 21 tu 23 deci teoretic mai am 2 ani incare pot sa acumulez 2 ani de experienta ...care intr-un oras mare poate face mai mult decat 3ani intr-un oras de provincie. Nu sunt bucurestean si chiar nu ma intereseaza cum sunt ...valoarea bucuretiului in mare e data de provinciali si de bucuresteni :doh:

 

:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×