Sari la conținut
Forum Roportal
R@L

Decodare telefoane

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am un nokia e 63 si incerc sa il decodez insa nu reusesc. poate stie cineva ?!

emei: 353397045176206

 

retea: orange

 

tara:romania

 

model tel:400.21.013

 

22-10-2009

 

RM-437

 

astept raspuns, multumesc anticipat

 

 

Buna! Nu poate nimeni sa decodeze modelul asta acasa. Se decodeaza doar la service-uri GSM , costa in jur de 140 RON si tine ca sa-l faci 7-10 zile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As dori sa va rog sa ma ajutati sunteti sincer poate ultima speranta,m-am saturat de atatia binevoitori care chipurile ar detine cheia pentru deblocarea unui amarat de telefon.Am un Nokia 1600 v4-04 RH-64 imei359377007531881 fabricat in Ungaria si blocat in reteaua orange,sper ca am oferit toate datele astept raspuns pe adresa danutzld@yahoo.com va multumesc anticipat si un nou an plin de realizarii in toate domenile.

 

Se face, costa in jur de 25 RON!

Editat de Darianna
scos link reclama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As dori sa va rog sa ma ajutati sunteti sincer poate ultima speranta,m-am saturat de atatia binevoitori care chipurile ar detine cheia pentru deblocarea unui amarat de telefon.Am un Nokia 1600 v4-04 RH-64 imei359377007531881 fabricat in Ungaria si blocat in reteaua orange,sper ca am oferit toate datele astept raspuns pe adresa danutzld@yahoo.com va multumesc anticipat si un nou an plin de realizarii in toate domenile.

 

de ce nu ti-l deblocheaza gratuit cei de la orange conform legii ??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adresa de email exista dar ....am avut ceva de-a face cu cativa "binevoitori" care mi-au turnat cateva sute de spamuri ....

Pentru ei doar atat "nu mor caii cand vor cainii' :spiteful: . Adresa exista si este functionala. :cheer:

 

Dati-mi mailuri pentru modele NOKIA dar fara cele BB5.

 

Ne mai auzim

 

am dat mail si imi vine raspuns"FAILURE NOTICE"....si ce inseamna nokia bb5?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut all !

Am un Nokia 6070 blocat in orange. Este fabricat in Ungaria si are Imei 353627015337481.

Cine stie codu de deblocare sau cine are program sa-mi zica si mie codul va rog frumos !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×