Sari la conținut
Forum Roportal
Marissa

Vedete din Romania? Care va plac si care nu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Catalin Dezbracatu :)

si mie- mi place omul ala.

optimist/tupeist incurabil :cheer:

nu pot sa nu rad in hohote cand ma uit la partile cu el, din Cronica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vedetele romanesti? Care vedete? Astea noi? Pai aici de acord, Romania n-are vedete!

Poate printre cele mai batraioare, asa... acolo a ramas talentul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac doar cei care chiar au realizat ceva pentru poporul roman si nu jegurile astea care se cred mari vedete si emisiuni mai de 2 bani nu am vazut. Mai bine m-as uita pe minimax. Macar ei vor sa educe publicul nu sa le bage in cap toate prostiile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vedetele adevarate din Romania sunt actorii in varsta care si-au confirmat valoarea. Au fost Gheorghe Dinica, Jean Constantin...Sunt inca Olga Tudorache, Radu Beligan, Mircea Albulescu, adica cei din generatia considerata de multi "de la naftalina".

Altfel de vedete? Cel mult personaje intens mediatizate, unele pentru rating in presa vorbita si sc risa, altele numite vedete de catre posturile TV pentru care lucreaza. Ulterior, termenul a fost preluat cu o usurinta jenabila inclusiv de cei care lucreaza la televiziunile locae.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu simpatizez in mod deosebit pe nimeni (decat pe Marie Rose Mociornita, dar ea apare foarte rar si doar in calitate de invitat) , insa Raduleasca si Botezatu reprezinta o chintesenta a ceea ce poate fi mai rau pe ecran. I-as interzice, daca mi-ar sta in putere. Si mai sunt deranjante si gaitele de la televizunile de stiri, dar macar pe alea nu le adora si admira nimeni .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×