Sari la conținut
Forum Roportal
Enki

raspunsuri care nu apar

Postări Recomandate

pe anumite topicuri... nu pot da replay !

 

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu de ce apare la voi problema asta.

Incercati sa dati in browser "clear cache" si spuneti-mi daca s-a rezolvat.

 

Nenea Admin, am dat la clear cache-uri de ia venit rau la browser si tot nimic :P Am schimbat browserul cu IE, cu Opera.... la fel.

Nu pot vizualiza paginile unui topic, nu pot posta decat dupa nu stiu cate ore!!!

Ex: "ceva despre cel de sus" - pot vizualiza doar pag. 468, ora 6.53pm, cand de fapt s-a ajuns la pag. 475, ora 11.09 :>

Si nu e singurul topic cu probleme.

 

Problema nu apare doar la noi!!! Multi se confrunta cu asta, dar nu vin sa posteze aici.

Editat de EmmaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa este, Bogdan. Emma are dreptate. Si eu in acest moment nu pot vedea ultimele posturi din topicul "Ceva despre cel de sus" si un topic de la sex behavior.. nu mai stiu care. Dar ma uit si iti spun. Pot sa fac printscreenuri, nu-i problema. Dar nu ar avea niciun rost, doar ai vazut intr-un mesaj postat de mine mai sus.

 

Si am dat si eu clear cache si degeaba. Iar problema nu este de ieri, de azi, este de cateva luni bune, exemplul cu chat offline este destul de graitor, zic eu. :>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ne vede si pe noi nimeni? Ajutoooooooooooooor! :stars:

 

M-am saturat sa nu vad ultimele posturi, iar acum se intampla mai la toate topicurile... ce sa-i mai fac? :)

 

Sa stiti ca v-am iubit pe toti. Ma duc sa ma :( .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O sa merg si eu dupa Heidy sa ma :(

 

Pe cine sa intereseze oare ca noi ne umplem aici de nervi??? Cui ii pasa??? :)

Dupa cum spuneam, nu mai are nici un farmec. :)

Chiar ma simteam foarte bine aici. Pacat ca se intampla lucrurile astea si nimeni nu misca un deget ;)

 

Ma intreb, de ce oare ceilalti useri care se lovesc de aceleasi probleme nu vin sa dea cu subsemnatul??? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmm... probabil are si IPB o limita la numarul paginilor, pana clacheaza :D Si Chat Offline a fost inchis, si s-a deschis altul, tocmai pentru ca dadea erori. Si topicul 'Cate ceva despre.." este unul imens, de altfel. Aveti probleme la topicurile mai mici? Sa vedem ce zice Bogdan.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hmm... probabil are si IPB o limita la numarul paginilor, pana clacheaza :D Si Chat Offline a fost inchis, si s-a deschis altul, tocmai pentru ca dadea erori. Si topicul 'Cate ceva despre.." este unul imens, de altfel. Aveti probleme la topicurile mai mici? Sa vedem ce zice Bogdan.

 

Mda, ai dreptate in parte. In majoritatea cazurilor, erorile apar la topicurile mari. Am spus in majoritatea, ceea ce inseamna ca nu numai la acestea. Topicurile de trei, maxim patru pagini nu se poate spune ca sunt mari. Mie imi da aceasta eroare si la alea.. :D :(

Bogdan vad ca nu zice nimic si deja e frustrant sa vrei sa postezi si sa nu vezi ultimele 2-3 posturi, sa nu poti sa dai reply sau sa postezi si sa nu iti vezi mesajul. :P

 

Eu cu Emma ne-am decis, ne ducem sa ne :D , poate induiosam conducerea si se ocupa cineva si de problema asta. Sa stiti ca v-am iubit pe toti. :lol2: :( :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cu Emma ne-am decis, ne ducem sa ne :lol2: , poate induiosam conducerea si se ocupa cineva si de problema asta. Sa stiti ca v-am iubit pe toti. :D :D :D

 

Feteloor, nu faceti prostii! Si eu am probleme cu posturile mele...dar "rezist"!...inca... :P :cry:

Editat de mayama34

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Subscriu la cele de mai sus. In repetate randuri mi s-a intamplat sa postez si in loc sa apara postul meu ca fiind ultimul, imi aparea tot cel de dinainte, dar aparea ca postul meu era ultimul.

Exact, sau sa imi apara ca ultimul mesaj este al cuiva, cand intru acolo dand click pe "ultimul mesaj" imi arata pagina incepand de la primul mesaj de pe pagina, iar ultimul mesaj nu apare.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×