Sari la conținut
Forum Roportal
Enki

raspunsuri care nu apar

Postări Recomandate

Mi s-a intamplat de doua ori sa postez raspunsuri si sa nu apara ca "ultimul mesaj" cand sunt pe pagina de start a forumului, unul a fost la turism, cand topicul nu a urcat pe prima pozitie (cum stiu ca se intampla cand apar raspunsuri noi), altul este la Astrologie si Paranormal, unde arata ca am scris mesaj pe pagina de start, dar cand intru (am vrut sa il editez) nu imi apare, apare mesajul dinaintea mea ca fiind ultimul.

Multumesc.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi s-a intamplat de doua ori sa postez raspunsuri si sa nu apara ca "ultimul mesaj" cand sunt pe pagina de start a forumului, unul a fost la turism, cand topicul nu a urcat pe prima pozitie (cum stiu ca se intampla cand apar raspunsuri noi), altul este la Astrologie si Paranormal, unde arata ca am scris mesaj pe pagina de start, dar cand intru (am vrut sa il editez) nu imi apare, apare mesajul dinaintea mea ca fiind ultimul.

Multumesc.

Da! Si mie mi s-a intamplat si se pare ca a inceput sa mi se intample din ce in ce mai des. :spiteful: Posibil sa fie din cauza unor mesaje considerate de moderatori ca fiind tendentioase. In orice caz, eu consider asta o cenzura (mai mult sau mai putzin intentionata) si inca mai sper sa se ia masuri pentru remedierea situatiei.

 

Parerea mea este ca postam cam degeaba aici. M-as bucura sa ma insel...

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu exact care e situatia, insa nu e vorba de nici un exces de zel in moderare. Ori e vorba de ceva subsectiuni care nu apar pe pagina principala ori e un bug la forum. Deocamdata avem nevoie de mai multe informatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu la cele de mai sus. In repetate randuri mi s-a intamplat sa postez si in loc sa apara postul meu ca fiind ultimul, imi aparea tot cel de dinainte, dar aparea ca postul meu era ultimul.

 

Eu tind sa cred ca este un bug al forumului, pentru ca dupa cateva ore sau chiar zile, imi aparea si mie, intr-un final, postul.

 

Spre exemplu, asa s-a intamplat la chat offline. eram in 6 mai si mie imi aparea ultimul post ca fiind unul din 4 mai. Am postat si acelasi post imi aparea ca fiind ultimul (desi, la topic aparea ca ultimul mesaj fiind postat de mine). I-am spus lui Shur'tugal si am aflat ca nu eram singura care nu vedea ultimele posturi. Si asa s-a infiintat topicul chat part II. :D

Editat de heidy_2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi s-a intamplat dar apare un text cu "domeniul e suprasolicitat, asteptati cateva secunde". Asta sa fie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si mie mi s-a intamplat dar apare un text cu "domeniul e suprasolicitat, asteptati cateva secunde". Asta sa fie?

 

Aia e alta mancare de peste. :ro:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce apare la voi problema asta.

Incercati sa dati in browser "clear cache" si spuneti-mi daca s-a rezolvat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot scrie decat: delogata citesc mesajele si incerc sa scriu, ma loghez pe text si...SCRIU ...asta se intampla in temele -" Paranormal sau.."

 

si 'Normal sau ...", am urmat pasii spusi de LIGIUS, dar - nimic...si se intampla asta de ffff. mult timp. Eu nu vad raspunsurile ultime....nu pot intra pe ele...Cred ca nu stiu eu sa explic ce se intampla...sau care e problema mea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×