Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Despre Serviciile Secrete din Romania

Postări Recomandate

Chestia cu spalatu' banilor este posbila, insa nu cred ca este valabila si cea cu pregatitu' de oameni ma indoiesc ca organizatiile teroriste s-ar deplasa in europa cand au nenumarate posibilitati in Orientul lor.

ai fi surprins sa stii cat de multi se ascund aici :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreu si eu sa fiu urmarit :yes: de "serviciile secrete" .. vreau si eu !! :doh:

Ca si asa ma simt total neglijat de "structurile ticalosite" din statul asta !!

:flowers: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici o problema!Te gasim imediat!Daca doresti neaparat,iti vom satisface dorinta cu promptitudine!SSR=serviciul secret al roportalului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa parerea multora........serviciile secrete sunt doar pt a santaja oameni 'importanti' din conducerea tarii........si alti oameni de afaceri influenti........stiati ca mai nou se asculta mobilele,fixul,se intercepteaza mailurile.....pana si pe messenger te poate intercepta.........iar pe forum.........sunt sigur ca sunt cel putin cativa agenti secreti..........ca doar asta e 'meseria' lor......sa 'vegheze la siguranta poporului'..........prin excesul de zel.........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa nu se uite ca, datorita activitatiilor lor, nu a avut loc nici un atentat extremist pana la ora actuala din exterior asupra cetatenilor romani , in Romania.

 

:bye: :bye: -_-

ce gluma buna

asa e, ca au si de ce sa arunce bombe pe bomba asta de tara

:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ar fi asa de ce ar mai exista contraspionaj?

 

 

 

Inca nu v-ati prins ca atentatele 'teroriste' sunt de fapt atentatele serviciilor secrete......care de multe ori lucreaza cu mafiotii si teroristii........un bun exemplu este Ben Laden.....creat de CIA..........mai cititi si voi oameni buni........informatii se gasesc destule..........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×