Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Brrrrr!!!!  E frig, numai 9*C pe termometrele din curte dar pe computer apare 16*C, parca nu facem diferenta!   

Arde gazul ziua in casa sa nu ma imbrac prea gros, azi e o zi fara soare, cerul este foarte acoperit, care mereu ne invita in pat la dormit.  

Trebuia sa merg la fiul, dar nu m-am dus doar el, invitatii de ultim moment nu prea onorez.   Poate voi regreta, dar nu cunosc nici acel feeling, precum nici plictiseala nu inteleg. 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gata. Vacanta de vara este rezervata. Ca vorbise Amarena de booking si mi-am adus aminte ca nu aveam rezervarile făcute. Acum sa vad februarie unde mergem si mai ales cand, ca inca nu stim cand vor avea copiii vacanta. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Precis n-au treaba cu fondurile de pensii, sint foarte bine asigurati pentru viitor si anii de pesnionar, ca si educatia copiilor si n-au niciun fel de datorie.  Surplusul vor sa-l distreze, nimic rau in asta, dar cand si clima face atatea fetze, totul devine instabil si nici un loc nu mai este sigur si garantat.   Tineretea ... dicteaza totul si asta scriu in general fara sa arat pe nimeni.  Si eu mergeam peste tot cu copiii mici si cheltuiam destul insa azi nu mai merg niciunde daca ma forteaza in carantina sau aplica alte legi.   Prefer acasa unde fac ce-mi convine, nu sint ca o detinuta.   

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In Sicilia!!!  Toto Cutugno iti va oferi reteta secreta al bulionului. 

Da, pana cresc rosiile ... ai de asteptat, acum vor degera pe gerul naprasnic care se anunta pentru Januarie daca nu sint tinute in casa in ghivece sau sere incalzite!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×