Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna Doina,

 

Nu sunt in concediu, dar am fost foarte ocupata la birou si sincer deabia astept concediul :crazy: Intru pe 3 iulie si sper sa ma relaxez. Stii la inceput elanul este mare, curiozitatea, cunoasterea problemelor, apoi trepatat scade interesul, asta este parerea mea.

Suntem un grup prea mic, cu diverese probleme, cu joburi diferite si cu stari si trairi diferite. Eu una sunt OK. Tu ce mai faci? Cum o mai duci ? Totul este in regula? Eu am fost plecata si in interes de serviciu si de aceea nu am mai intrat insa cu sufeltul sunt langa voi toti, sa stii, numai ce-i in cauza stiu prin ce am trecut si cat de greu este sa treci peste. Dar trebuie sa avem incredere si multa putere.

 

Shaki,

Nu-mi place, trebuie sa te mobilizezi, si asa cum a spus si Doina trebuie sa lupti cu orice forte, si sa ai incredere in tine. NU CLACA PENTRU NIMIC IN LUME ! STIU CA ESTE FOARTE GREU, DAR MACAR INCEARCA. Spune-ne pasurile ca sa te putem ajuta, incearca, suntem langa tine. Nu este usor cu atata suferinta, insa trebuie macar sa vrei sa treci peste :P Hai ca viata e frumoasa asa cum este cu bune is rele, si inca putem lupta, nu-i tarziu.

 

Va pup pe toti si aveti grija mare cu canicula ! 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doina, nu sunt in concediu , dar sunt mai ocupata , in tot cazul imi lipsesc discutiile cu tine de pe mess, vb la telefon peste 2 saptamani. In rest sunt bine cel , putin asa vreau eu sa cred.Gabriel astept sa postezi ceva de actualitate naturist care sa mai ajute ficatul cat de cat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am facut niste analize si nu prea sunt multumita, pentru ca mi-a iesit din nou colesterolul mare 295, si trigliceridele de asemenea 273 si ce este mai rau este ca analiza de proteina C reactiva mi-a iesit pozitiv.

De altfel dupa terminarea tratamentului am ramas cu dureri in incheieturi, cred ca am facut poliartrita. Si partea proasta este ca din cauza ficatului nu pot lua nici un tratament, antiinflamatoare.

Gabi , poate stii tu vreun tratament naturist!

Abia astept sa intru in concediu de odihna, si poate sa ma duc undeva.

Va pup pe toti si va doresc numai bine! :stars: :flowers: :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doina este foarte bine ca te gandesti la concediu, si eu deabia astept sa ma odihnesc. Si sa ma trezesc dimineata un pic mai taryiu de cat de obicei si as amai departe.

 

Ma bucur ca te gandesti la vacanta si iti doresc o vacanta frumoasa, cum de altfel va doresc tuturor. :D :flowers:

 

Distrati-va, odihniti-va, dar nu va expuneti la soare foarte mult timp, NU AVEM VOIE. :cry: :x:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Gabi,

Acum chiar ca voi incerca acest produs, ca pana la toamna-iarna sa-si faca efectul si sa nu mai am dureri articulare.

Cand ma scol dimineata gandesti ca ma ridic dintr-o pijama de plumb.

de-abia astept concediul desi sunt sigura ca va fi f. activ, pentru ca ma va plimba fiul meu si nepotica. Dar oricum mai uit de stresul de la servici.

Va doresc si voua o vara placuta. :D :flowers: :cry: :x:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna Doina asa te vreau :D Sa te odihnesti, sa incerci sa te distrezi si sa faci numai ceea ce iti face placere.

 

Daca vrei sa pleci undeva, nu sta pe ganduri. O vara minunata si tot inainte :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor si baietilor,

Ce mai faceti?

In ultima vreme e mare lancezeala pe acest forum.

Nimeni nu mai scrie nimic.

Rodika, ce mai faci cum te mai simti, ai reusit sa vii in tara?

Ella, esti in concediu?

Catalina ai teminat examenele sunt sigura dar nu ai mai scris despre tine.

Cosmin, Gabi unde sunteti?

Ce mai faceti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doina,

cred ca pe caldura asta ,toata lumea a fugit in concediu,undeva la racoare.

Din nefericire ,la mine in familie concediile sunt spre sfarsitul lui august,si nu stiu daca voi putea pleca pe undeva ,pentru ca pe 21 august voi face a 12 a injectie si trebuie sa incep demersurile pentru inca 4 luni de tratament,asta ,bineinteles daca rezultatul incarcaturii va fi ok.

Te pup si numai bine ! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×