Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fie ca toate implinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa va insoteasca pretutindeni..si fie ca primavara iubirii sa va inunde sufletul cu bucurie si cu parfumul tuturor florilor sale. Va doresc un 8 Martie cat mai frumos. La Multi Ani !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am scris de mult ,dar vrau sa va zic ca mi-a venit rezultatul la viremie : NEDETECTABIL !!!!!!!!!!! Sper sa ramana asa pt totdeauna .

Nu-mi vine sa cred,boala e veche( aproape 10 ani ) si fac tratam cu pegasys a doua oara(pria oara interferonul n-a dat rezultate ). Parca mi-au trecut toate reactiile adverse si-mi vine sa lupt mai departe,desi sunt cam terminata dupa 6 luni de tratament . Am avut parte de toate react adv,n-am scapat niciuna.... .... Macar se vede luminita de la capatul tunelului.

Multa sanatate la toti .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-am scris de mult ,dar vrau sa va zic ca mi-a venit rezultatul la viremie : NEDETECTABIL !!!!!!!!!!! Sper sa ramana asa pt totdeauna .

Nu-mi vine sa cred,boala e veche( aproape 10 ani ) si fac tratam cu pegasys a doua oara(pria oara interferonul n-a dat rezultate ). Parca mi-au trecut toate reactiile adverse si-mi vine sa lupt mai departe,desi sunt cam terminata dupa 6 luni de tratament . Am avut parte de toate react adv,n-am scapat niciuna.... .... Macar se vede luminita de la capatul tunelului.

Multa sanatate la toti .

Vestile sunt foarte bune. Mult succes pana la sfarsit. Sanatate maxima si tie. :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lumina sfanta a Invierii sa coboare in sufletele si in inimile voastre.

 

De Sfintele Sarbatori va transmit cele mai alese ganduri de sanatate, liniste sufleteasca si impliniri!

 

Paste Fericit!

post-79871-1270230233_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La ce te referi mai exact cand spui: "cobaii" bolilor mele?

Poti sa adopti un copil tot al tau este!

Multa sanatate si toata pacea si bucuria din lume sa o ai alturi de cel(cea) care te sustine si te ajuta in tot.

Pupici!

Buna Interferonul sau antiviralele nu garanteaza ca viitorul fat sa fie fara virusi asa cum nu garanteaza nici sa fie eu am facut Antivirale 3 ani in care titru in singe a virusului a scazut ff mult.. dar atunci cind cantitatea e ff mica probabilitatea de a fi genetic e mica dar nu e sigura

Editat de Cristinick
adresa de e-mail stearsa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×