Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Femeile au lumea la degetu mic indiferent de calitati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 4 minute, Amarena a spus:

Generice, cu artă, teatre și muzee? Păi cum rămâne cu pasiunile superioare, astea ce-s? Că nu a zis de telenovele, a zis de muzee. Nici așa nu e bine?

Sor duce si ei o data pe an la teatru, lol.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, NicolaeT a spus:

Mia dat deja numarul fara sa ii fi cerut eu. Si e si cu 8 ani mai mare. Na. Si king1 mai zice ca frumusetea e relativa. Pai atunci daca pun poza cu mine, de ce nu imi scrie niciuna si sami dea numarul din propria initiativa ?

Da, frumusetea este relativa. Pe ala din poza ta, cu fața aia, l-as ocoli la 50 de metri daca l-as vedea pe o strada pustie, noaptea SAU ziua. grrr.

Ti se pare ala un barbat frumos? Ce ti se pare ca are el, si nu ai tu?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Enki a spus:

Da, frumusetea este relativa. Pe ala din poza ta, cu fața aia, l-as ocoli la 50 de metri daca l-as vedea pe o strada pustie, noaptea SAU ziua. grrr.

Ti se pare ala un barbat frumos? Ce ti se pare ca are el, si nu ai tu?

Tu nu vezi ce falci patrate si ce muschi au ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, e relativă frumusețea. Chiar și cei urâți după canoanele clasice, își găsesc o urâtă ca ei și se iubesc.

La tine nu frumusețea e problema, ci faptul că ești prăjit. Nici o femeie nu vrea un prăjit.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Amarena a spus:

Da, e relativă frumusețea. Chiar și cei urâți după canoanele clasice, își găsesc o urâtă ca ei și se iubesc.

La tine nu frumusețea e problema, ci faptul că ești prăjit. Nici o femeie nu vrea un prăjit.

Si atunci cum explici ca cu poza mea numi scrie niciuna ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta zici tu, n-am de unde să știu. Femeile în general nu inițiază conversații decât dacă văd ceva ieșit din comun, un text interesant sau poate vreo poză wow. Ceea ce nu prea există pe site-urile astea.

Plus că depinde ce ai pus la descriere. Dacă ai pus mesaj de loser, cine vrei să-ți scrie? Sau dacă ai scris agramat.

Editat de Amarena
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Amarena a spus:

Asta zici tu, n-am de unde să știu. Femeile în general nu inițiază conversații decât dacă văd ceva ieșit din comun, un text interesant sau poate vreo poză wow. Ceea ce nu prea există pe site-urile astea.

Plus că depinde ce ai pus la descriere. Dacă ai pus mesaj de loser, cine vrei să-ți scrie? Sau dacă ai scris agramat.

Pai fix aceeasi descriere ca la Chad_Thunderstroke.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 minute, Enki a spus:

Da, frumusetea este relativa. Pe ala din poza ta, cu fața aia, l-as ocoli la 50 de metri daca l-as vedea pe o strada pustie, noaptea SAU ziua. grrr.

Ti se pare ala un barbat frumos? Ce ti se pare ca are el, si nu ai tu?

 

Acum 9 minute, NicolaeT a spus:

Tu nu vezi ce falci patrate si ce muschi au ?

Si de cand ai tu impresia ca falci de gigantopithecus sunt atragatoare pentru TOATE femeile? Sau pentru femei in general? Iti plac barbatii cu falci patrate, Nick?

Si nici muschii nu sunt neaparat un punct de atractie. Daca devin obiect de obsesie pentru barbat, e chiar creepy.

Deci esti urat ca nu ai falci patrate si muschi?

Pune o poza cu tine

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×