Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Femeile au lumea la degetu mic indiferent de calitati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

 

eu - 22/12/2022 16:32
Dar de ce esti nervoasa ? Nu stii sa discuti normal ? Ai auzit de cuvantul "discutie" in care oamenii pur si simplu schimba infor**** ? Asa tipi si pe la oameni la munca, pe strada, cand te intreaba ceva ?

... - 22/12/2022 16:19
In primul rand imi pun ce vreau la oras,daca imi puneam Valcea nu intra nici dreq,in al doilea rand nu esti obligat sa vorbim!La revedere!

eu - 22/12/2022 13:02
De ce ti-ai pus Bucuresti daca nu esti de aici ? Ca na, fiecare cauta din orasul lui. Nu e mai bine sa pui orasul tau ca sa te gaseasca baieti din orasul tau ?

... - 21/12/2022 17:58
Pai deja nu te vad prea entuziasmat,asa ca nu stau sa conving lumea.Cine vrea sa ma cunoasca ca persoana nu va pune problema asa

eu - 21/12/2022 17:57
Si cum ne-am intalni ? happy Cat de des am putea sa ne vedem ?

... - 21/12/2022 17:55
Pai ce legatura are distanta,daca vrei sa cunosti pe cineva.Dar na fiecare cu mentalitatea lui.

eu - 21/12/2022 17:43
Pai cum am putea la distanta ?...

... - 21/12/2022 17:09
Bine atunci daca asta e mentalitatea ta ce rost are!Succes la cautat din Buc.

eu - 21/12/2022 16:09
Eu as vrea sa vorbim, dar din pacate daca nu esti din Bucuresti nu stiu cum am putea avea vreo relatie... doar daca planuiesti sa te muti in curand in Bucuresti.

... - 21/12/2022 15:44
Sa stii ca nu merge linkul acela.Eu nu sunt din BUC sunt din Valcea,daca vrei sa mai vb da mi mesaj pe *****

eu - 20/12/2022 18:16
Si vrei sa iesim la o plimbare ? Ai si video cu mine la descriere.

... - 20/12/2022 17:06
Buna,nu stiu,nu te pot vedea decat din profil la prima vedere da.

eu - 18/12/2022 16:02
Imi doresc ceva serios. Iti place poza mea ? Dar sincer, sa stim o treaba.

Asa decurg 100% din conversatii. Tu vrei sa vorbesti, ele zbiara. Si tot voi va dati socate ca vai, cum de nu gasesti pe niciuna ? Pai pe cine ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, NicolaeT a spus:

Si cea mai mare crima a fost ca le-ai furat copiilor tatal si tatalui copiii. In

 

1 oră în urmă, NicolaeT a spus:

 Ii furi tatalui copiii si ai impresia ca "

 

1 oră în urmă, NicolaeT a spus:

Semn mai grav de psihopatie nici ca exista decat o mama carei fura copiii tatalui.

 

Acum 2 ore, NicolaeT a spus:

 

"parasesti, divortezi, ii privezi pe copii de un tata, etc.

=

Detectez o suferinta  intima si personala aici. Inteleg ca din copilarie ti se trag problemele, mama ta a divortat de tatal tau si tu nu l-ai vazut.

Grow up. Au mai crescut si altii in familii divortate dar nu au luat-o razna ca tine.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil că i-ar fi plăcut un tată bețiv, care să-l calce pe cap când se îmbată (caz real, povestit de un amic), decât să-l vadă mai rar. Tată să fie, ce mai contează că lângă un astfel de tată devii tu însuți psihopat sau, in cazurile fericite, "doar" handicapat emoțional, care suferă după fiecare relație eșuată.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Caz de acum o luna pe la drobeta parca. Baiat de 14 ani s-a sinucis aruncandu-se de pe o cladire parasita. Tac-su il batea pe el si fratele lui, ii pedepsea tinandu-i noaptea afara in frig, nu il lasa sa ia medicamente ca sa se trateze cand era bolnav. Desigur, maica-sa e o femeie perfecta ca nu a divortat de animalul ala, cum sa privezi copiii de tata si sa interzici tatălui sa se mai apropie de ei.

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum adica betivi si ce mai ziceti voi peacolo ? Pai nu voi sunteti alea care faceti selectia ? Nu voi ii respingeti pe banda rulanta pe astia de pe "net" care "vor doar sex", voi vrand spirite evoluate, asemeni voua ? Pai si atunci cum de ati ales betivani ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt alea care au pus botul la mesaje si la autodescrieri de genul: sunt un baiat cu suflet bun, eu imi alint femeia si ii ofer totul.

on sau off line.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Arpad a scris frumos și a folosit "domniță" asa ca știm cine e. Dar a scris frumos. 

Nicolaete, nu iubi nici o fata dar lasă-te iubit ca sa îți mai treacă amaru. 

Și sa știi ca femeile au lumea la picioare dar numai pentru bunătatea și iubirea cu care o înconjoară. 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 hour ago, NicolaeT said:

Cum adica betivi si ce mai ziceti voi peacolo ? Pai nu voi sunteti alea care faceti selectia ? Nu voi ii respingeti pe banda rulanta pe astia de pe "net" care "vor doar sex", voi vrand spirite evoluate, asemeni voua ? Pai si atunci cum de ati ales betivani ?

Contează că ei există. Poate nu erau așa la început, poate mințeau, ca tine. Și nu toate femeile pleacă după alt lăstăpău, multe pleacă de frică să nu moară, ele și copiii lor. Mănânci căcat, pt că ești toxic as fuck, pt că te-au distrus mămica si tăticu. Du-te și varsă-te la ei. Nu aici faci terapie, du-te la psihiatru.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×