Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

De ce v-ati ales si de ce v-ati parasit partenerii ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 5 minute, Enki a spus:

Am zis eu ca e zgarcit NicolaeT. Ori asta, ori nu e milionar. :lol2:

Oricum nu se va schimba lumea asta cu un milionar în plus, sau unul în minus.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 39 minute, NicolaeT a spus:

Hai schimba-mi-o pe gratis ca esti om bun.

Eu am vorbit serios. Mi-ar lua mult timp să te ajut să îți scoți din cap prostiile care te împiedică sa fii relaxat, nu cred în fericire, nu în aia continuă, dacă vrei așa ceva, nu îți pot arata calea. Nu știu dacă sunt un om bun, cert e că sunt un om căruia nu îi place să facă rău altora. Și care tot a încercat de-a lungul vieții să ajute alți oameni pentru că nu îi place să vadă oameni suferind. Am făcut-o chiar și în detrimentul meu. Dar nu mai fac chestii în detrimentul meu, sunt prea empatica, dar am învățat să mă protejez și am devenit cinică și exagerat de selectivă, nu mai rulez în gol, de-aia nu îmi mai ofer timpul gratis. Dacă o serie de agarici cer bani pentru tot felul de tâmpenii, de ce nu aș face asta și eu? Ce înseamnă 1 milion mai puțin pentru unul care are prea multe milioane? 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Fiero a spus:

Eu am vorbit serios. Mi-ar lua mult timp să te ajut să îți scoți din cap prostiile care te împiedică sa fii relaxat

Pai pentru fete e usor sa fii relaxata cand ai tot internetul la degetul mic. Stai si iti bei cafeaua pe terasa si mai arunci un ochi pe telefon "hmm... ia sa vad carui gigel sa-i permit astazi sa vina la mine... aaa... uita-l pasta, muschi, 1.85m, perfect". Si-l chemati, va face toate placerile, sunteti satisfacute si relaxate pana saptamana viitoare pana dati o noua comanda gratuita. Dar ca baiat tresa te chinui cu anii ca sa iti aprobe una aplicatiile. Asa ca cum poti sa fii relaxat daca trebuie sa muncesti din greu de dimineata pana seara ca sa obtii ceva ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 minute, NicolaeT a spus:

Pai pentru fete e usor sa fii relaxata cand ai tot internetul la degetul mic. Stai si iti bei cafeaua pe terasa si mai arunci un ochi pe telefon "hmm... ia sa vad carui gigel sa-i permit astazi sa vina la mine... aaa... uita-l pasta, muschi, 1.85m, perfect". Si-l chemati, va face toate placerile, sunteti satisfacute si relaxate pana saptamana viitoare pana dati o noua comanda gratuita. Dar ca baiat tresa te chinui cu anii ca sa iti aprobe una aplicatiile. Asa ca cum poti sa fii relaxat daca trebuie sa muncesti din greu de dimineata pana seara ca sa obtii ceva ?

Haidi pa! 1 milion jumătate e ultima ofertă. Ai o săptămână la dispoziție să te gândești serios. Pe urmă îmi poți oferi oricât, nu mai sunt dispusă să ajut pentru toți banii din lume. Parcă prevăd ca peste 10 ani o să te afli în același loc. Soarta! 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, Fiero a spus:

Haidi pa! 1 milion jumătate e ultima ofertă. Ai o săptămână la dispoziție să te gândești serios. Pe urmă îmi poți oferi oricât, nu mai sunt dispusă să ajut pentru toți banii din lume. Parcă prevăd ca peste 10 ani o să te afli în același loc. Soarta! 

Pai normal ca ma aflu in acelasi loc daca dureaza in medie 1 an ca o aplicatie sa fie aprobata. De ce nu iti faci tu cont de baiat sa vezi realitatea din partea asta ? Iti dau 1 milion daca reusesti intr-o luna sa obtii o intalnire.

Editat de NicolaeT

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, NicolaeT a spus:

Pai normal ca ma aflu in acelasi loc daca dureaza in medie 1 an ca o aplicatie sa fie aprobata. De ce nu iti faci tu cont de baiat sa vezi realitatea din partea asta ? Iti dau 1 milion daca reusesti intr-o luna sa obtii o intalnire.

Tu ești un căcat de troll pasiv-agresiv și îți este frică să îmi spui fizic, în față ce crezi că aici te apără de anonimat. Ai curaj, insectă ce face umbră pământului degeaba?

Ai adresa mai sus, dacă nu mă urc eu în mașină și fac live cu tine.

Editat de Ciocârlan
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, Ciocârlan a spus:

Prea greu sa ajung din Singapore. Hai tu la mine. Dar intre timp, de ce faci pe cavalerul alb ? Oricum nu pica niciuna. Cavalerii albi sunt doar folositi de femei ca sa le urce in tren bagajul sus ca sa poata ajunge la Chad al lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×