Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

De ce v-ati ales si de ce v-ati parasit partenerii ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 4 minute, NicolaeT a spus:

Best girls in the world. =P~ Ce sa fac cu o femela daia animalica plictisita de viata ?

nu poti sa faci nimic tu personal, ca nu te-ar baga niciuna in seama. Femeile alea sunt fericite alaturi de partenerii lor maturi, de familia lor, de prietenii lor, cu pasiunile lor si cu viata lor care nu s-a scurs degeaba.

 

Pentru tine sunt numai adolescente intarziate si instabile emotional, care iti scriu scrisorele siropoase si te parasesc dupa 6 luni.

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
7 minutes ago, NicolaeT said:

Best girls in the world. =P~ Ce sa fac cu o femela daia animalica plictisita de viata ?

Am putea să ne dăm cu părerea pe marginea acestei postări, cum ar fi, poate nu faci față unei femei mature, din cauză că ești conștient de imaturitatea proprie? Poate îți place să deții controlul și una tânără e mai ușor de controlat? Poate te crezi vreun Pygmalion, îți place să le "crești" și să le modelezi după cum crezi tu că e bine? Poate ai înclinații pedofile? etc 

Editat de Amarena
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, Enki a spus:

Pentru tine sunt numai adolescente intarziate si instabile emotional, care iti scriu scrisorele siropoase si te parasesc dupa 6 luni.

Astai si intrebarea mea. De ce ma parasit dupa ce mia declarat ca ma vrea pe viata ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, NicolaeT a spus:

Astai si intrebarea mea. De ce ma parasit dupa ce mia declarat ca ma vrea pe viata ?

ca tie nu-ti plac femeile mature, numai intarziatele emotional care in 6 luni isi schimba parerile. ce dracu, ma uit la meci, de ce trebuie sa repet?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

brazilia mai incolo

 

cate ocazii au avut coreenii frate!!!!!  misto meci.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 46 minute, NicolaeT a spus:

Best girls in the world. =P~ Ce sa fac cu o femela daia animalica plictisita de viata ?

gata, a castigat Ghana.

 

Daca nu-ti placeau pisicoasele si miorlaitele, intarziatele emotional care scriu scrisori cu pupici si patratelul rosu, nu bagai scrisorica aia aici. Alea iti plac, de alea ai parte. Atragi ceea ce esti si tu, probabil numai asa o fata te face sa te simti mai barbat decat esti, mai matur. E ok si asta, dar dupa aia nu te plange ca s-a razgandit in privinta ta, asuma-ti ca gusturile tale nu duc la nimic trainic si de durata.

M-a distrat aia cu iubesc ca ma lasi sa plang cand am nevoie si ma ajuți cu o îmbrățișare Asta e imaginea ta despre cum trebuie sa arate o relatie dintre un barbat si o femeie? Ea mica, slaba si emotiva plangacioasa si tu barbatul puternic care o tine in brate cand plange? LAAAAMEEEE.

Editat de Enki
  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Amarena a spus:

Ori ești asumat, ori nu ești. De ce ai șters scrisoarea? 

nu cred ca de jena de cat de penibila era, ca nu are asa ceva si i s-a parut foarte emotionanta scrisoarea.

de imatur.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 minute, Amarena a spus:

Ori ești asumat, ori nu ești. De ce ai șters scrisoarea? 

Tia placut asa de mult incat vrei so recitesti ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×